Artillerie. HERSTELD. Infanterie. In activiteit, de maj. J. R. Jacobs. In activiteit boven de formatie, de kaps. H. T. de Moulin, F. H. C. F. D. von Gemmingen, E. G. O. Lange, J. M. van den Ende en G. K. Jochems. INGETROKKEN. De overplaatsing bij het 2e bat., van den len It. R. H. Berg; bij het 18e bat., van den kap. J. M. Tummers; bij het garn. bat. van de Zuider en Ooster afd. v. Borneo, van den kap. E. A. C. van Regteren; bij het garn. bat. van Amboina en Ternate, van den kap. W. C. Schreijner. VERGUND. Om wegens ziekte naar Nederland terug te keeren, aan den kap. E. F. W. C. Westerbaen Schmidt. VERLEEND Generale staf. Zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den kap. F. C. Granpré Molière. Infanterie. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den len It. J. J. O. Bloem; een jaar verlof naar Europa, wegens langdurigen dienst, aan de kaps. J. Adama van Scheltema, A. Klontje, D. de Moulin, K. W. Amiot, J. Buijs, A. J. H. van Geuns en A. Visser, en aan de le lts. C. Exel, F. C. R. de Groot, C. R. W. K. van Alderwerelt van Rosenburgh, J. de Gelder en I. F. M. Dart; zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan de It. kols. P. L. A. Collard, A. J. Hamerster en C. H. F. Riesz, aan de kaps. F. W. Everts, J. J. Krafft en J. H. A, P. Overman, en aan de le lts. J. van der Scheer en J. F. L. Kessler; nader zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den len lt. A. E. van Swieten. Twee jaren verlof naar Europa wegens ziekte, aan den kap. J. W. Hoefman een jaar verlof naar Europa, wegens langdurigen dienst, aan den kap. G. Engelberts; zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den kap. J. W. Hissink.

Indisch Militair Tijdschrift | 1896 | | pagina 543