5 Militaire Administratie. Twee jaren Terlof naar Europa, wegens ziekte, aan den 2en lt. kwm. J. C. Brandenburg van der Gronden zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den len lt. kwm. C. J. Speltie. Geneeskundige dienst. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den off. v. gez. 2e kl. E. A. Ockerse; een jaar verlof naar Nederland, wegens langdurigen dienst, aan den off. v. gez. 2e kl. A. van der Scheer; zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den off. v. gez. Ie kl. J. C. Huijsman en J. van der Wal, en aan den apoth. Ie kl. H. B. Cayaux; nader zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den off v. gez. Ie kl. G. W. A. Beijfuss en N. Munk. ONTSLAGEN. Infanterie. Op verzoek, eervol, wegens volbrachten diensttijd en met behoud van recht op pensioen, de kap. II. Yerschooflf; op verzoek, eervol, met ingang van 2 April a. s. de kap. E. P. J. Geluk. Cavalerie. Ter zake van lichaamsgebreken en met behoud van recht op pensioen, de le lt. P. Tillema. Artillerie. Op verzoek, wegens volbrachten diensttijd en met behoud van recht op pensioen, de kap. W. F. G. L. Kerrebijn. Genie. Op verzoek, eervol, wegens volbrachten diensttijd en met behoud van recht op pensioen, de kap. H. R. de Yries, onder toekenning van den titulairen rang van majoor. Militaire Administratie. Op verzoek, eervol, met ingang van 2 April a. s. wegens volbrachten diensttijd en met behoud van recht op pensioen, de maj. int. G. J. A. Schotman. Geneeskundige dienst. Ter zake van lichaamsgebreken en met behoud van recht op pensioen, de off. v. gez. le kl. M. Hartmann. OVERLEDEN. le It. inf. K. H. Westendorp en de 2e It. inf. G. J. E. Klejjn. Opgekomen onder de oudste helft gedurende de maand Februari 1896. Artillerie. le lts. F. II. de Bruine en G. M. Scherer.

Indisch Militair Tijdschrift | 1896 | | pagina 544