Toegevoegd. 5 Artillerie. Op non-activiteit, wegens overcompleet in hun rang, de kaps. Jhr. A. P. M. H. von Pelser Berensberg en H. E. P. B. 0 Baermaijer von Barienkhofen. Militaire Administratie. Ter beschikking van den milit. commandant van Atjeh en O., de maj. int. C. H. W. Boers. HERSTELD Infanterie. In activiteit, boven de formatie, de kol. D. Brakel. Artillerie. In activiteit, boven de formatie, de kaps. Jhr. A. P. M. H. von Pelser Berensberg en H. E. P. B. C. Baermaijer von Barienkhofen. Genie. In activiteit, de le It. H. W. Fischer. Als adjudant van den luitenant-generaal J. A. Vetter, de maj. van den geueralen staf J. F. Breijer en de kol. der inf. J. W. Stemfoort. BELAST. Infanterie. Met het milit. commando van Sumatra's "Westkust, de kol. D. Brakel; met het milit. commando van Sumatra's Oostkust, de lt. kol. H. G. Willems met het gewestel. milit. commando in Atjeh en O., de kol. J. W. Stemfoort. Ingetrokken. Het verleend eenjarig verlof naar Nederland, wegens langdurigen dienst, van den kap. J. Adama van Scheltema; de overplaatsing bij het 9e bat., van den 2en It. C. A. J. de Bruine. Gewijzigd. Het verleende verlof van een jaar, wegens langdurigen dienst, in een tweejarig verlof, wegens ziekte, aan den len It. C. Exel. Verleend. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan de le lts. F. H. ter Meulen en J. J. le Roij een jaar verlof naar Europa, wegens langdurigen dienst, aan de kaps. J. D. ten Bosch, J. O. A. L. van Bennekom en H. C. Moll en aan den len It. K. A. Gijsberti Hodenpijl; zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan de kaps. J. Koch, V. A. J. Godin, J. Schnijder, H. W. Houbolt, R. Macleod en H. P. Krull, en aan de le lts. J. H. B. Lamberts, J. J. Engelen, J. L. E. Franssen en L. Weber; nader zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan de kaps. H. G. van Resteren, D. Aubié en aan den len It. J. W Scholten.

Indisch Militair Tijdschrift | 1896 | | pagina 550