4 Genie. Ter beschikking van den Chef der Ie afd. van het Departement van Oorlog, de kap. A. W. F. Idenburg. Geneeskundige dienst. Op non-activiteit, wegens overcompleet in zijn rang, de dirigd. off. v. gez. 2e kl. A. L. Ilolwerda. VERGUND. Infanterie. Om gedurende den cursus 1896,97 het onderwijs aan de Hoogere krijgsschool bij te wonen in tactiek en Maleische taal, aan den kap. E.. W. J. de Boijer. Ingetrokken. De overplaatsing bij het 7e bat, van den kap. J. C. Holland 5 bij het lie bat. van den maj. G. A. Hansen. Geneeskundige dienst. De overplaatsing bij het hospit. te Semarang, van den apoth. Ie kl.. A. H. Hisgen. Verleend. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan de le lts. H. Lamberts en H. Ermerins; zes md. verlenging van verlof naar Nederland,, aan den len It. G. K. F. Collard nader zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den kap. W. P. van Haasbergen en aan den len It. S. L. Swaab. Genie. Een jaar verlof naar Europa, wegens langdurigen dienst, aan den len It. L. H. F. Wackers. Militaire Administratie. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den kap. kwm. W. F. Schoenmaker; Zes rad. verlenging van verlof naar Nederland, aan den len lt. kwm. J. F. Verweij. Geneeskundige dienst. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den off. v. gez. le kl. G. W. Kiewiet de Jonge en aan den off. v. gez. 2e kl. L. H. Doininicus van den Bussche. GEWIJZIGD. Infanterie. Het verleende verlof naar Europa voor den tijd van een jaar wegens langdurigen dienst, in dat van twee jaren wegens ziekte, aan den kap. A. Visser. ONTSLAGEN. Op verzoek, eervol, wegens volbrachten diensttijd, onder toekenning van den fit. rang van kolonel en met behoud van recht op pensioen, de lt. kol. W. C. Nieuwenhuijzen

Indisch Militair Tijdschrift | 1896 | | pagina 557