op verzoek, eervol, wegens volbrachten diensttijd en met behoud van recht op pensioen, de kap. N. J. C. van Polanen Petel ter zake van lichaamsgebreken en met behoud van recht op pensioen, de kap. A. F. Roque; op verzoek, eervol, met ingang van 2 Juni a. s. wegens volbrachten dienst tijd, en met behoud van recht op pensioen, de lt. kol. E. J. T. Gobée; op verzoek, eervol, met ingang van 3 Juni a. s. wegens volbrachten diensttijd, en met behoud van recht op pensioen, de kap. F. J. Barthelemij op verzoek, eervol, met ingang van 4 Juni a. s. wegens volbrachten diensttijd, en met behoud van recht op pensioen, de kap. H. J. B. Glerkx op verzoek, eervol, met ingang van 2 Juli a. s. wegens volbrachten diensttijd, en met behoud van recht op pensioen, de kap. E. H. Waleson eervol uit zijne adjudantsbetrekking, de kap. adj. J. A. Oudemans. Artillerie. Ter zake van lichaamsgebreken en met behoud van recht op pensioen, de maj. D. Moreau. Geneeskundige dienst. Ter zake van lichaamsgebreken en met behoud van recht op pensioen de off, v. gez. Ie kl. W. F. Y. Sterk. Opgenomen onder de oudste helft gedurende de maand April 1896. Infanterie. De kaps. O. W. L. Hollenbach, A. J. H. van Geuns, J. A. L. de Jeer, J. L. T. Sanders, H. P. Krul!, A. T. A. M. de Yassij en II. T. de Moulin en de le lts. J. F. Later, W. Bekker, P. von Mauntz, G. J. Verstege J. Buijs, W. C. T. ter Beek, H, J. L. Kroon, J. Goldenberg, M. van de Siepkamp en M. L. Pliester. Artillerie. De le It. C. F. Gits. Opgenomen onder het oudste, een vierde gedeelte gedurende de maand April 1896. De kaps. M. G. E. L. von Schauroth, G. J. H. Bruijnis, D. W. F. van Langen en W. J. A. Roijen. Overleden. De le It. adj. inf. C. G. A. C. Krohne en de le It. art. J. B. Zon.

Indisch Militair Tijdschrift | 1896 | | pagina 558