- 4 OPGEDRAGEN. bij die van Atjeh en O., de le It. kwm. W. J. C. van Bennekom; bij het 2e bat. inf.. de le It. kwm. B. M. Wassingh. Geneeskundige dienst. Bij den gew. en plaats, geneesk. dienst in de 2e mil. afd. op Java, hospit. te Semarang, de off. v. gez. 2e kl. T. A. F. Scharenberg; bij dien van Sumatra's Westkust, hospit. te Padang, de off. v. gez. 2e kl. C. van der Meer, F. H. Wilkens en P. J. de Vlieger en bij dat te Fort de Koek, de off. v. gez. 2e kl. J. T. Terburgh; bij dien van Sumatra's Oostkust, hospit. te Medan, de off. v, gez. 2e kl. N. Kolthoff bij dien van Lombok, de off. v. gez. 2e kl. B. H. Böttger; bij dien van de Zuider en Ooster afd. v. Borneo, garn. te Amoentai, de off. v. gez, 2e kl. J. Noordhoek Hegt bij het hospit. te Mageiang, de apoth. le kl. S. Jacobs; bij dat te Soerabaja, de apoth. 2e kl. F. H. Leusden bij dat te Padang, de off. v. gez. 2e kl. G. P. Swerver; bij dat te Oeloe Liraau Manis, de off. v. gez. 2e kl. P. W. Striening bij het garn. te Padang Sidempoean, de off. v. gez. 2e kl. D. S. de Jong. Gesteld. Werkzaam bij de Vile afd. (Hoofdbureau van den Generalen Staf) de kaps. inf. A. Kisjes, G. M. Bleckmann en R. G. Doorman, de le lts. inf. A. E. Piera, J. B, Snepvangers en de kap. art. T. A. de Neve. Cavalerie. Op non-activiteit, wegens overcompleet in zijn rang, de ritm. C. C. Raaijmaakers. Artillerie. Op non-activiteit, wegens overcompleet in zijn rang, de kap. W. Collard. Geneeskundige dienst. Op non-activiteit, wegens overcompleet in zijn rang, de off. v. gez. 2e kl. N. IJpes. HERSTELD. Artillerie. In activiteit boven de formatie, de kaps. J. B. van Velthuijsen en W. Collard. Geneeskundige dienst. In activiteit, de off. v. gez. 2e kl. N. IJpes. Gedetacheerd. Ten hoogste voor den tijd van 5 jaren, met ingang van 1 November a. 8., om te worden werkzaam gesteld als leeraar aan de Hoogere Krijgs school in Nederland, de kap. van den Generalen Staf J. P. Michielsen. Infanterie. Om naar Nederland terug te keeren, aan de le lts. gedet. uit Neder land, J. P. C. Hardie en G. D. van de Kasteele.

Indisch Militair Tijdschrift | 1896 | | pagina 563