Gewijzigd. Het verleende verlof voor den tijd van een jaar naar Europa, wegens langdurigen dienst, in dat van twee jaren wegens ziekte, aan den kap. J. Buijs. Ingetrokken. De benoeming tot adjudant bij het 5e bat., van den len It. K. H. J. Creutz Lechleitner. Geneeskundige dienst. De overplaatsing bij den gew. en plaats, geneesk. dienst in de le mil. afd. op Java, te Batavia, van den off. v. gez. 2e kl. N. Kolthoff. GEMACHTIGD. Militaire Administratie. Yoor de spoedige opzending naar Nederland, ter bijwoning van den cursus voor den Intendance dienst bij de Hoogere Krijgsschool aldaar, van den len It. kwm J. van der Linden. Ontheven. Eervol, van de hem opgedragen functiën van Regeeringscommissaris voor Atjeh en O., en zulks onder dankbetuiging voor de in die hoedanigheid door hem bewezen gewichtige diensten, de Luitenant Generaal J. A. Yetter; eervol, van de hem opgedrasen functiën van adjudant van den Regeerings commissaris voor Atjeh en O., de lt. kol. der inf. J. F. Breijer; van hunne detacheering bij de 3e opnemingsbrigade te Batavia, de kaps. inf. A. Kisjes, G. M. Bleckmann, R. G. Doorman, de le lts. inf. A. E. Piera en J. B. Snepvangers en de kap. art, T. A. de Neve; van zijne detacheering als leeraar aan de Hoogere Krijgsschool in Nederland, met ingang van 1 November a. s., de maj. van den Generalen Staf J. L. Koster. VERLEEND. Infanterie. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan de kaps. L. P. F. Schimpf en M. A. van Heekeren, en aan den len It. Jhr. K. L. A. P. van der Maesen de Sombreff; zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den kap. J. P. Schoemaker en aan den len It. A. L. C. Grosse; nader zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan de le lts. E. F. J. Yester en F. C. H. Hirschmann. Cavalerie. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den len It. J. W. F. Herfkens. Artillerie. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den len It. A. C- W. Janssen.

Indisch Militair Tijdschrift | 1896 | | pagina 564