bij het hospit. te Buitenzorg, de off. v. gez. 2e kl. A. H. Vorstman- bij dat te Medan, de off. v. gez. 2e kl. J. J. Kunst; bij het garn. te Seroewai, de off. v. gez. 2e kl. B. G. Verhuist. HERSTELD. Genie. In activiteit, de kap. A. W. F. Idenburg. Geneeskundige dienst. In activiteit, de dirigd. off. v. gez. 2e kl. N. L. Holwerda. Belast. Met de waarneming der betrekking van derden stadsgeneesheer te Batavia, de off. v. gez. 2e kl. P. E. Coster. Opgedragen. De tijdelijke waarneming der tunctiën van civiel en milit. gouverneur van Atjeh en O., aan den kol. inf. J. W. Stemfoort. INGETROKKEN. Gewestel. en Plaatsel. staven. De benoeming als plaatsel. adjudant te Semarang, van den len It. C. J. Boon. Infanterie. De overplaatsing bij het 8e baf., van den maj. J. Beets; bij het 13e bat., van den kap. J. G. B. Berlauwt; bij het garn. bat. van de Zuider en Ooster afd. v. Borneo, van den maj. P. W. Stort. VERLEEND. Generale Staf. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den kap. L. A. Bakhuis. Infanterie. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den kap. A. W. van de Pauwert, aan de le lts. J. W. Berenschot, M. Neelmeijer en E. van Zijdveld en aan den 2en It. P. ten Cate; Zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den len It. A. P. van de Siepkamp. Cavalerie. Zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den len It. P. Sorgdrager. Artillerie. Nader zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den kap. M. H. Vis. P Geneeskundige dienst. Twee jaren verlof naar Europa, wegens zkkte, aan den off. v. gez. 2e kl. Dr. H. Reilingh, nader zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan de off. v. gez. le kl. Dr. A. Halbertsma en D. J. Hillinga.

Indisch Militair Tijdschrift | 1896 | | pagina 471