5 ONTSLAGEN. Infanterie. Ter zake van lichaamsgebreken, en met behoud van recht op pensioen, de maj. N. H. J. Richelle; wegens voortdurende ongeschiktheid voor alle milit. diensten, en met behoud van recht op pensioen, de kap. C. M. E. R. C. von Bose; op verzoek, wegens volbrachten diensttijd, met ingang van 2 Augustus a. s. en met behoud van recht op pensioen, de maj. B. L. Hagedoorn en de kap. W. G. J. Pitlo; op verzoek, eervol, van zijne betrekking als adjudant van den commandant van het Leger en chef van het Kabinet, de kap. B. T. C. F. Schmidt. Geneeskundige dienst. Op verzoek, wegens volbrachten diensttijd, eervol en met behoud van recht op pensioen, onder toekenning van den tit. rang van dirigd. off. v. gez. Ie klasse, de dirigd. off. v. gez. 2e kl. Dr. L. Prochnik. Opgenomen onder het half oudste gedeelte gedurende de maand Juni 1896. Infanterie. Kaps B. J. Eekhout, G. W. Doerrleben, B. J. Tjassens Keiser, K. C. W. Ie Clerq de Courcelles, F. E. Spirlet, W. J. Ising, W. C. Kimmijser en G. J. Albertz; le lts. A. J. Gooszen, E. F. Grooss, H. O. Schroder, J. N. H. Lauwe- riks, G. J. Velds, J. van Hasselt, G. A. F. Altmann, P. H. Specht Grijp, G. van Straaten, W. van Bakel en P. H. J. L. Lienders. Militaire Administratie. le lts. kwm. A. F L. Faubel en J. B. Plas. Overleden. Generaal maj. J. J. K. de Moulin; maj. inf. D. A. Okhuijzen; kap. genie J. P. Klobbie; kap. int. F. H. van Ispelen; le It. inf. J. C. de Neve; 2e It. inf. T. J. M. de Haan.

Indisch Militair Tijdschrift | 1896 | | pagina 472