GEDETACHEERD. 5 bij het hospit. te Semarang, de off. v. gez, le kl. H. Breitenstein en J. J. V. Haak bij dat te Magelang, de off. v. gez. le kl. Dr. A. B. F. Grippeling; by dat te Soerakarta, de off. v. gez. le kl. Dr. P. A. H. Rijkebusch; bij dat te Malang, de off. V. gez. 2e kl. P. J. Eldering; bij dat te Singkawang, de off. v. gez. 2e kl. J. Bonk; bjj dat te Kota Radja, de apoth. 2e kl. D. Raven; bij het garn. te Serang, de off. v. gez. le kl. W. J. Hubers van Assenraad; bij dat te Paija Combo, de off. v. gez. 2e kl. R. Oostingh; bij dat te Goenoeng Sitolie, de off. v. gez. 2e kl. R. Oostingh. GESTELD. Infanterie. Op non-aetiviteit, wegens overcompleet in zijn rang, de lt. kol. H, Heeres tijdelijk werkzaam bij de Vile afd. (hoofdbureau van den generalen staf) de lt. kol. J. F. Breijer. Artillerie. Op non-activiteit, wegens overcompleet in zijn rang, de kap. J. A. van Cappelle. Genie. Op non-activiteit, wegens overcompleet in zijn rang, de le lt. G. P. J. Caspersz. HERSTELD. Infanterie. In activiteit, boven de formatie, de lt. kol. H. Heeres. Cavalerie. In activiteit, de ritm. H. W. A. van Jeveren en C. C. Raaijmaakers. Opgedragen. Om wegens ziekte naar Nederland terug te keeren, aan den le lt. Jhr. K. A. Meijer. Infanterie. Bij de krijgsschool in Nederland, de le lts. W. J. de Voogt, E. den Dooren de Jong, W. Kramers, S. H. Schutstal van "Woudenberg en E. G. A. L. ter Haar. Cavalerie. Bij de krijgsschool in Nederland, de le lt. B. Hendriks.

Indisch Militair Tijdschrift | 1896 | | pagina 478