zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den kap. H. J. van der Kooij nader zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den kap. L. J. van Deun. Genie. zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den len It. L. C. H. Derx; nader zes md. verlenging van verlof aan den kap. M. C. Fauel en aan den len It. L. J. R. Geene. Militaire Administratie. Een jaar verlof naar Europa, wegens langdurigen dienst, aan den len It. kwm. T. J. A. A. Blokzeijl; zes md. verlenging van verlof aan den len It. kwm. F. A. von Balluseck. Geneeskundige dienst. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den paardenarts le kl. S. Schilstra; nader zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den off. v. gez. le kl. J. Bijker. ONTSLAGEN. Infanterie. Op verzoek, eervol, wegens lichaamsgebreken en met behoud van recht op pensioen, de 2e It. C. E. A. Niermans; op verzoek, eervol, met ingang van 2 September a.s., wegens volbrachten diensttijd en met behoud van recht op pensioen, de maj. A. Douglas en de kap. G. L. Stumpif; eervol als commandant der 2e mil. afd. op Java, de generaal majoor L. Swart; eervol als milit. commandant van Sumatra's Westkust, de kol. J. W. Stemfoort. Cavalerie. Op verzoek, eervol, wegens volbrachten diensttijd, en met behoud van recht op pensioen, de ritm. J. W. A. Tichler. Artillerie. Op verzoek, eervol, wegens volbrachten diensttijd, en met behoud van recht op pensioen, de lt. kol. Jhr. R. van Hoogenhouck Tulleken; op verzoek, eervol, wegens voortdurende ongeschiktheid voor alle milit. diensten en met behoud van recht op pensioen, de maj. J. C. J. van Vrijberghe de Coningh. Genie. Ter zake van lichaamsgebreken, en met behoud van recht op pensioen, de kap. J. Proost.

Indisch Militair Tijdschrift | 1896 | | pagina 480