Ingetrokken. De overplaatsing bij het 2e rekr. bat., van den le It. adj. P. A. H. Heidens bij het gam. bat. van Sumatr. Oostkust, van den le It. H. W. de Back. Verleend. Twee jaren verlof naar Europa wegens ziekts, aan den kap. J. A. M. M. von Schauroth; en aan den le It. G. K. Dijkstra; zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den lt. kol. P. D. W. Wilken, en aan den kap. R. van Wijk. Artillerie. Twee jaren verlof naar Europa wegens ziekte, aan den le It. W. G. A. Brewer. Militaire Administratie. Een jaar verlof naar Europa wegens langdurigen dienst, aan den 2e It. kwm. W. F. H Verhoetf; zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den le lt. kwm. J. F. Verweij. Geneeskundige dienst. Twee jaren verlof naar Europ. wegens ziekte, aan den apoth. 2e kl. C. W. Coenen; Een jaar verlof naar Europa wegens langdurigen dienst, aan den apoth. le kl. A. Groothoff; Een jaar verlenging van verlof naar Nederland, aan den off. v. gez. le kl. Dr. N. Munk; nader zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den off. v. gez. le kl. Dr. J. van de Wal. ONTSLAGEN. Infanterie. Op verzoek, eervol wegens volbrachten diensttijd met ingang van 2 November a. s. en met behoud van recht op pensioen de Kap. H, Gout, en met ingang van 3 November a. s. de kap. T. J. van Dam. Artillerie. Op verzoek eervol wegens volbrachten dienst tijd, onder toekenning van den tit. rang van kolonel, en met behoud van recht op pensioen de lt. kol. J. C. Bouman; Op verzoek eervol wegens volbrachten diensttijd, met ingang van 2 November a. s. en met behoud van recht op pensioen, de lt. kol. D. Twiss.

Indisch Militair Tijdschrift | 1896 | | pagina 492