bij dat te Fort de Koek, de apoth. 2e kl. R. Raven; bij het garn. te Segerie, de off. v. gez. 2. kl. R. Huges; bij dat te Seroewai, de off. v. gez. 2e kl. G. Hupkes; bij dat te Bindjei, de off. v. gez. 2e kl. B. G. Verhuist. GESTELD. Artillerie. Op non-aetiviteit, wegens overcompleet in hun rang, de kaps. C. W. van Hoogstraten en H. Spree. Genie. Op non-activiteit, wegens overcompleet in zijn rang, de kap. C. Swartbol. HERSTELD. Artillerie. In activiteit boven de formatie, de kaps. C. W. van Hoogstraten en H. Spree. INGETROKKEN. Infanterie. De overplaatsing, bij het 5e bat. van den le It. P. K. G. de Bont; bij het 10e bat. van den kap. A. B. J. Prakken; bij het garn. bat. van Sumatra's Wstk. detachement te Siboga, van den le It. A. Tetenburg. Militaire Administratie. De overplaatsing bij de gew. int. van Atjeh en O., van den kap. kwm. J. Sneep; bij het garn. te Ngawi, van den 2e It. kwm. L. J. M. de Bruin; bij dat te Lahat, van den le It. kwm. A. C. F. W. de Lassasie. Verleend. Infanterie. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den kap. J. C. Baudoin, de le It. C. F. van Baak en de 2e It. H. Quispel; Een jaar verlof naar Europa, wegens ziekte, aan de le lts: F. Kilian en A. Fliers; Nader zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan de kaps. V. A. E. Godin en R. Macleod, en aan den le It. G. W. F. Collard. Artillerie. Zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den kap. J. T. Munting en aan den 2e It. Jhr. J. Wichers. Cavalerie. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den le It. P. H. Disnet Nader zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den le lt. R. J. van Soelen.

Indisch Militair Tijdschrift | 1896 | | pagina 497