4 HERSTELD. In activiteit, de kap. C. Swartbol; in activiteit boven de formatie, de lts. C. F. de Roehemont en G. P. J. Caspersz. Gedetacheerd. Infanterie. Bij de opleidings-brigade te Banjoemas, de le lts. H. L. Bense en J. J. Stolk. Vergund. Om achter den geslachtsnaam van den maj. van den Broek dien van d' Obrenan te voegen, en zich voortaan te noemen J. W. van den Broek d' Obrenan. Ontheven. Op verzoek, eervol van zijne te werkstelling bij de Ie afd. van het Departement van Oorlog, de kap. G. M. P. Scheuer Op verzoek, eervol van zijne functie van len adjunct van het Topo- graphisch bureau, de kap. H. Jacobs; op verzoek, eervol van zijne adjudants betrekking, de kap. adjud. F. W. J. Kuijpers. Artillerie. Op verzoek, eervol van zijne adjudants-betrekking, de le lt. adjud. G. C. A. Dijk. Belast. Infanterie. Met de betrekking van le adjunct bij het Topographisch bureau, de kap. P. A. H. van der Haas. INGETROKKEN. Geneeskundige dienst. De overplaatsing bij het hospit. te Semarang, van den off. v. gez. 2e kl. L. J. Sieburgh. VERLEEND. Infanterie. Een jaar verlof naar Europa wegens ziekte, aan den le It. E. C. van der Heijden; Zes maanden verlenging van verlof naar Nederland, aan de le lts. J. L. L. M. Wittich en J. F. ter Bruggen Hugenholtz; nader zes maanden verlenging van verlof naar Nederland, aan den kapt. G. E. Spirlet. Militaire Administratie. Nader zes maanden verlenging van verlof naar Nederland, aan den le lt. kwm. J. W. Maronier. Geneeskundige dienst. Nader zes maanden verlenging van verlof naar Nederland, aan den off. v. gez. 2e kl. H. Braat

Indisch Militair Tijdschrift | 1896 | | pagina 503