Ill 28. Yan den weg langs den rechter oever der Atjeh-rivier, be noorden Ganoï en bezuiden Lambaroe en Lëhë naar den ad 20 be doelden weg, den Pedirdijk kruisende. 24. Yan den Pedirdijk, ten noorden van den ad 23 bedoelden weg, naar den ad 20 bedoelden weg. De weg splitst zich in een zuidelijken en een noordelijken tak; beide takken zijn verbonden door een in moeras aangelegden wegj die evenwijdig loopt met den ad 20 bedoelden weg. 25. Yan Lamjong over Toengkoep naar Kroeëng Kali (verhard). 26. Yan Toengkoep over Tjot Rang, Kroeëng Gloempang en Senelop naar de brug over de Atjehrivier ten zuiden van Anagaloeëng (het gedeelte bezuiden Paja Oe verhard). 27. Yan Anagaloeëng over Lambarih naar Lambaroe (verhard). 28. Yan Senelop (twee wegen) naar Lamsoet. 29. Yan Lamsoet langs den rechter oever der Atjehrivier naar Siroen. 30. Yan de brug over de Atjehrivier bij Lambaroe langs den rechter oever dier rivier naar Lampermei. 31. Yan Siroen naar Mesigit Gani. 32. Yan Lampermei over Gani naar Kroeëng Gloempang (15 M. breed). 33. Yan Tjot Iri naar den ad 26 bedoelden weg (beoosten Baba Djoeroeng 15 M. breed). 34. Yan Roempit naar Lamgoet aan den ad 26 bedoelden weg. 35. Yan den linkeroever der Atjehrivier tegenover Lamsoet naar den ad 27 genoemden weg. 36. De weg, die den ad 35 bedoelden weg snijdt en tegenover Boekloet bij den ad 27 genoemden weg begint en bij Belang Tjoet bij dienzelfden weg eindigt 37. De weg van Gedah bij Kota Radja langs Pantai door het moe ras naar Olehleh-Oost (3 M. breed) met een tak naar Kampong Djawa. Ten slotte: 38. De weg van Lamdjamoe over Boekit Seboen naar Kroeëng Raba, die tot Boekit Seboen verhard is. De ad 38, 27, 26 en 25 genoemde wegen zijn onder de Patrouille- ivegen vermeld, omdat zij tot 1894 onder het beheer van den Staf

Indisch Militair Tijdschrift | 1897 | | pagina 122