330 Bij de Algemeene Vergadering in de maand Februari, doet de Penningmeester verslag van den stand der kas. Het Bestuur vertegenwoordigt den Bond, behartigt de Bonds- belangen, en wendt de inkomsten aan ter bereiking van het doel, omschreven in Art. 1 der Statuten. Het Bestuur bepaalt de plaats, waar de Algemeene Ver gaderingen zullen worden gehouden, en neemt de leiding en de regeling der uit te schrijven wedstrijden op zich. De wed strijden zullen in den regel in de maand Februari plaats hebben. De Correspondenten vertegenwoordigen hunne Afdeelingen bij het Bondsbestuur, en bij de Garnizoens- en Korps- Commandanten. Zij innen de gelden van de leden hunner Afdeelingen, en doen deze binnen 14 dagen na ontvangst aan den Bonds-Penningmeester toekomen. Zij doen binnen een maand na het desbetreffend ont vangen bericht, opgave van toetreden of bedanken van leden aan den Bonds-Secretaris. Art. 10 Jaarlijks heeft in de maand Februari eene Algemeene Ver gadering plaats. Tot deze Vergadering zullen de leden minstens een week te voren worden opgeroepen, onder opgave van de te behandelen punten. Ieder gewoon lid brengt ter Vergadering één stem uit. Leden niet ter Vergadering aanwezig, kunnen over de punten bedoeld in dit artikel, schriftelijk hun stem uitbren gen. Stemmen per procuratie is ten allen tijde uitgesloten. Overgangsbepaling. Het Voorloopig Bestuur treedt af, zoodra een Definitief door de leden is gekozen. 's-Graverhage, 12 Januari 1897. Het Voorloopig Bestuur, C. H. Smets, le Luit. b/d Normaal Schietschool. W. C. Schöbstedt, le Luit. Adj. der Grenadiers. J. C M Pompe, le Luit. Adj. der Artillerie. J. F. Schjiöle, le Luit. der Genie. A P. Wirix, 2e Luit. der Cavalerie A E. van Swieten, le Luit. der Infanterie. O. I. L A. Merkus Luit. ter Zee der 2e klasse. Art. 6. Art. 7. Art 8. Art. 9.

Indisch Militair Tijdschrift | 1897 | | pagina 341