4 OPGEDRAGEN. Geneeskundige dienst. Bij den gewestel. en plaatsel. geneesk. dienst in de 2e mil. afd. op Java hospit. te Willem I, de off. v. gez. 2e kl. W. J. van der Scheer; bij dien in de 3e mil. afd. op Java hospit. te Malang, de off. v. gez. Ie kl. F. J. M. Fiebig; bij dien van Atjeh en O., de off. v. gez. 2e kl. L. C. A. van den Bergh en H. C. van den Vrijhoef; bij den geneesk. dienst van Atjeh, de paardenarts le kl. A. M. Vermast; bij het hospit. te Batavia, de apoth. 2e kl. J. H. Hartmann bij het garn. te Banjoe Biroe, de paardenarts 2e kl. H. J. Tromp de Haas. GESTELD. Infanterie. Op non-activiteit wegens overcompleet in zijn rang, de maj. F. P. H. Roersch. Artillerie. Werkzaam bij de Ille afd. (Hoofdbureau der Artillerie), de le It. E. van Thiel. Militaire Administratie. Op non-activiteit wegens overcompleet in zijn rang, de le It. kwm. P. L. van de Kasteele. Geneeskundige dienst. Om naar Nederland terug te keeren, aan den paardenarts 2e kl. J. van Dorssen. Gedetacheerd. Voor den tijd van zes md., bij de opleidingsbrigade te Banjoemas, de kap. inf. C. R. van Rietschoten, de le lts. inf. P. H. Spruijt en P. A. Mollinger en de le It. art. H. R. Mac GHllavrij. INGETROKKEN. Gewestel. en plaatsel. staven. De benoeming tot plaatsel. adj. te Kota Radja van den len It. P. van der Molen. Infanterie. De overplaatsing bij het rechter half 4e bat., van den lt. kol. E. W. Bischoff van Heemskerck bij het 18e bat., van den len It. O. Buijs. bij het le res. bat., van den kap. H. F. W. B. E. von Seijdlitz Kurzbach bij de garn. comp. van Banka, van den len It. H. P. van der Mieden van Opmeer en den 2en It. F. J. P. Sachse. Militaire Administratie. De overplaatsing bij de gewestel. int. van Sumatr. Westk. te Padang, van den len It. kwm. A. F. Koert.

Indisch Militair Tijdschrift | 1897 | | pagina 509