Geneeskundige dienst. De overplaatsing bij den gewestel. en plaatsel. geneeskundigen dienst van Atjeh en O., van den off. v. gez. Ie kl. F. J. M. Fiebig; bij het hospit. te Tjimahi, van den off. v. gez. 2e kl. W. J. van der Scheer. ONTHEVEN. Gewestel. en plaatsel. staven. Van de betrekking van waarnemend Chef van den staf in de 2e mil. afd. op Java, de kap. P. Bodemeijer; van de waarneming der betrekking van Chef van den staf in de 3e mil. afd. op Java, de kap. A. J. H. W. Hanssen. Infanterie. Van zijne adjudantsbetrekking, de kap. F. A. Bedier Prairie. VERLEEND. Infanterie. Twee jaren verlof naar Europa wegens ziekte, aan de kaps. J. Adama van Scheltema, L. E. W. Seek en W. F. A. Lucher en aan den len lt. M. C. J. van Huls; een jaar verlof naar Europa wegens ziekte, aan den len lt. F. Franssen zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den maj. H. P. Willemstijn, den kap. Jhr. A. W. van Holthe en den len It. J. B. Versteege; drie md. verlenging van verlof naar Nederland aan den len lt. L. E. F. Weijergang. Ontslagen. Op verzoek, eervol wegens volbrachten diensttijd en met behoud van recht op pensioen, de kaps. A. J. van Geelen en L. Oberg; ter zake van lichaamsgebreken en met behoud van recht op pensioen, de le lt. S. L. Swaab; op verzoek, eervol met ingang van 2 Februari a. s. wegens volbrachten diensttijd, en met behoud van recht op pensioen, de lt. kol. H. L. Vorstenbos; eervol als milit. commandant van Sumatr. Ostk., de lt. kol. J. B. van Heutz als milit. commandant van de Wester afd. v. Borneo, de maj. D. la Féber. Genie. Op verzoek, eervol met ingang van 2 Februari a. s. wegens volbrachten diensttijd, en met behoud van recht op pensioen, de magazijnm. le kl. (kapitein) J. M. Schmitz. Gesneuveld, le It. inf. H. van Hennekeler. Overleden. maj. inf. J. Beets.

Indisch Militair Tijdschrift | 1897 | | pagina 510