HERSTELD. Infanterie. In activiteit, de inaj. F. P. H. Roersch. Genie. In activiteit, de magazijnm. 2e kl. (Ie luitenant), G. de Bruin; in activiteit boven do formatie, de le lts. W. A. C. Gout en Jhr. E. C. Siberg. ONTHEVEN. Infanterie. Van zijne werkzaamstelling bij de 2e opnemingsbrigade te Fort de Koek, de le It. B. Filet. Vergund. Om wegens ziekte naar Nederland terug te keoren aan den len It. J. C. Donker. Aangewezen. Om dienst te doen bij de koloniale reserve, de 2e It. J. W. A. Cassa. Teruggebracht. Van ala suite van hun wapen de le lts. W. J. do Roever Kröber en L. G. van der Haas. VERLEEND Twee jaren verlof naar Europa wegens ziekte, aan den kap. G. D. van Epen en aan den 2e It. H. Ilalkema; Een jaar verlof naar Europa wegens langdurigen dienst, aan den lt. Kol. Jhr. J. C. van der Wijck, aan den kap. E. Koot en aan den le lt. Jhr. J. A. G. von Schmidt auf Altenstadt; Een jaar verlof naar Europa wegens ziekte, aan den kap. K. A. Vos- maer, aan de le lts. K. J. C. Rijnen en E. S. de Klerck en aan den 2ou lt. F. Ilalkema; Zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan de kaps. K. W. Amiot en A. Klontje; nader zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den len lt. A. P. van de Siepkamp. Artillerie. Een jaar verlof naar Europa wegens langdurigen dienst, aan den len lt. W. Hemmes; nader zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den kap. H. J. van der Kooij. Genie. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den kap. C. de Vries.

Indisch Militair Tijdschrift | 1897 | | pagina 517