4 GEDETACHEERD. Artillerie. HERSTELD. In activiteit, met ingang van 2 April a. s. de majs. J. L. Swart en F. C. Granpré Molière. Militaire Administratie. In activiteit, de le It. kwm. P. L. van de Kasteele. AANGEWEZEN. Infanterie. Om dienst te doen bij de koloniale reserve de kap. J. O. A. L. van Bennekom. Geneeskundigen dienst. Bij het garn. te Batoe Djadjar, de olf. v. gez. 2e kl. Dr. W. J. van Gulik. TOEGEVOEGD. Tijdelijk aan den directeur van het Pare. vaccinogcne te Batavia, de off. v. gez. 2e kl. A. H. Nijland. ONTHEVEN. Eervol van zijne tijdelijke toevoeging aan den directeur van het Pare. vaccinogène te Batavia, de off. v. gez. 2e kl. F. W. van Haeften. VERLEEND. Infanterie. Twee jaren verlof naar Europa wegens ziekte, aan den kap. W. E. Kempees en aan den len It. A. A. Dijkstra; een jaar verlof' naar Europa wegens langdurigen dienst, aan de kaps. P. G. Schmid hamer, J. W. H. van Eede en B. van Hengel en aan de le lts. K. P. A, M. von Raesfeld Meijer, G. A. Foekes, J. F. H. Bontenakel en A. Y. A. Looijen zes md. verlenging van verlof' naar Nederland, van den lt.. kol. H C. P. de Bruijn, de kaps. H. 's Graeuwen, F. J. Oudendal en W. J. Ising. Twee jaren verlof naar Europa wegens ziekte, aan den le It. T. W. de Tourtou Bruijns; oen jaar verlof naar Europa wegens ziekte aau den len It. J. C. Stuff ken een jaar verlof naar Europa wegens langdurigen dienst, aan de le lts. J. P. Kreischer en E. Lankhout Zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den len It. B. de Greve. Genie. Nader zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den kap. M. C. Fauel en aan den len It. L. J. R. Geene. Militaire administratie. Een jaar verlof naar Europa wegens ziekte, aan den len It. kwm. H- von Mauntz;

Indisch Militair Tijdschrift | 1897 | | pagina 525