5 - zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den maj. L. C. van Berg, en aan de 2e lts. kwm. R. P. G. Pourchez en H. Gr. C. Denis; nader zes md. verlenging van verlof naar Nederland aan den len lt. kwm. F. A. von Balluseck. Geneeskundigen dienst. Twee jaren verlof naar Europa wegens ziekte, aan de off. v. gez. Ie kl. Dr. A. E. F. Grippeling en H. K. J. van den Bussche en aan de off. v. gez. 2e kl. E. Razoux Kühr en J. B. T. Postma; een jaar verlof naar Europa wegens ziekte, aan den off. v. gez. Ie kl. D. L. Stibbe en aan den off. v. gez. 2e kl. G. van Dorssen nader zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den off. v. gez. Ie kl. J. Bijker. ONTSLAGEN. Infanterie. Wegens volbrachten diensttijd, eervol en met behoud van recht op pensioen, de maj. J. F. H. Janssen; op verzoek, wegens volbrachten diensttijd met ingang van 2 April a. s. en met behoud van recht op pensioen de kol. J. F. D. Bruinsma en met ingang van 3 April a. s. de kol. D. P. Bouman eervol als milit. commandant van Palembang, de lt. kol. Jhr. J. C. van der Wijck. Artillerie. Op verzoek, wegens volbrachten diensttijd met ingang van 2 April a. s. en met behoud van recht op pensioen, de majs. H. N. Kuijpers en G. F. Beer. Militaire administratie. Op verzoek, wegens volbrachten diensttijd met ingang van 2 April a. s. en met behoud van recht op pensioen, de le It. kwm. G. G. Lion. Opgenomen onder de oudste helft gedurende de maand Februari 1897, Infanterie. Kaps. W. G. H. Sterkenburg, J. J. Krafft en H. W. Muller. Opgenomen onder het oudste een vierde gedeelte gedurende de maand Februari 1897. Kaps. J. C. G. Nijland, A. A. van der Mark, V. E. J. Muijlwijk en J. P. Linck. Overleden. Kap. H. F. W. B. von Seijdlitz Kurzbach en de le lts. M.Neelmeijer en A. E. J. Cavaljé.

Indisch Militair Tijdschrift | 1897 | | pagina 526