4 INGETROKKEN. Geneeskundige dienst. De overplaatsing bij den gew. en plaatsel. geneeskundigen dienst van Sumtr. Westk. hospit. te Padang, van den off. v. gez. 2o kl. P. J. Eldering. VERLEEND. Generale Staf. Zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den kap. A, A. van der Mark. Infanterie. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den maj. J. W. van den Broek d' Obrenan en aan den kap. H. W. Muller; Een jaar verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den le It. II. J. Hillebrandt; Een jaar verlof naar Europa, wegens langdurigen dienst, aan de kaps. J. van Swieten, J. Hildering, P. N. Jielof, P. C. van Baar van Slangen- burgh en A. J. H. W. Hanssen Zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den kap. E. W. J. de Beijer en aan de le lts. A. K. A. Gijsberti Ilodenpijl, J. J. Diemont en E. Kilian; nader zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den kap. R. van Wijk in aan den le It. H. J. W. G. Aussems; drie md. verlenging van verlof naar Nederland buiten bezwaar van den lande, aan den le It. C. R. W. K. van Alderwerelt van Rosenburgh, Cavalerie. Een jaar verlof naar Europa, wegens langdurigen dienst, aan den ritm. C. Walraven. Artillerie. Een jaar verlof naar Europa, wegens langdurigen dienst, aan den kapt. F. W. A. Neeteson. Militaire administratie. Een jaar verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den le It. kwm. A. J. Stuijver; Zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den le It. kwm. W. L. Kraal. Geneeskundige dienst. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den dirigd. off. v. gez. 2e kl. M. K. Enthoven en aan den off. v. gez. le kl. F. W. van Haeften een jaar verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den off. v. gez. le kl. L. H. Lebbe en aan den off. v. gez. 2e kl. J. P. H. Lindner, J. Goed huis en H. F. P. Maasland een jaar verlof naar Europa, wegens langdurigen dienst, aan de off. v. gez. le kl. H. Breitenstein, H. C. W. Utermöhlen, J. 0. Kornelissen en J. B. F. M. Berger; zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den off. v. gez.

Indisch Militair Tijdschrift | 1897 | | pagina 533