Artillerie. Geneeskundige dienst. Bij het Koloniaal Werfdepot en aldaar werkzaam gesteld, de off. v. gez. 2e kl. T. Eernstman naar Soemenep, ten einde aldaar waar te nemen den civielen en den geneesk. dienst bij de Barisans de off. v. gez. Ie kl. Dr. M. Bueno de Mesquita; bij het garn. te Kwala Simpang, de off. v. gez. 2e kl. A. Kolthoff'. ONTHEVEN. Gewestelijke en plaatselijke staven. Eervol uit zijne betrekking van adjudant van den milit. commandant van Suraatr. Oostk. de kap. K. M. Leendertz eervol uit zijne betrekking van adjudant van den milit. commandant van Lombok, de kap. G. A. Platt. Militaire Administratie. Met ingang van 1 September a. s, van zijne detacheering als leeraar aan de Hoogere krijgsschool, de maj. int. J. H. de Sauvage. AANGEWEZEN. Infanterie. Om dienst te doen bij de Koloniale reserve, de le It. W. van tier Wielen. INGETROKKEN. Geneeskundige dienst. De detacheering bij het garn. te Kwala Simpang, van den off. v. gez. 2e kl. Dr. J. J. Kunst. VERLEEND. Generale Staf. Een jaar verlof naar Europa, wegens langdurigen dienst aan den maj. J. A. P. Grevers en aan den kap. J. J. A. Muller. Infanterie. Twee jaren verlof naar Europa wegens ziekte, aan de kaps. J. A. Oudemans en J. H. Reurts, en aan den len It. W. A. Engelbrecht een jaar verlof naar Europa wegens langdurigen dienst, aan den kap. J. Moolenburgh, en aan den len It. P. II. Speltie Zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den maj. E. C. Houbolt, aan den kap. J. F. Schilham, en aan de le lts. J. Schutten en E. van Zijdveld; nader zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den lt. kol. P. D. W. Wilken en aan den le It. J. L. L. M. Wittich. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den len It. J. A. van Hoogstraten een jaar verlof naar Europa, wegens langdurigen dienst aan den len It. L. Tielenius Kruijthoff.

Indisch Militair Tijdschrift | 1897 | | pagina 542