6 Genie. Zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den kap. W. F. Batenburg. Militaire Administratie. Een jaar verlof naar Europa, wegens laugdurigen dienst, aan den len It. kwm. K. Musch; Zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den magaziinm. Ie kl. (kapitein) J. de Visser; nader zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den kan. kwm. J. F. Eichholtz. Geneeskundige dienst. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den off. v. gez. Ie kl. Dr. F. Reiseger en aan den off. v. gez. 2e kl. N. Ypes; een jaar verlof naar Europa, wegens langdurigen dienst, aan den off. v. gez. Ie kl. C. J. van Diermen; Zes md. verlenging van verlof aan Nederland, aan den off. v. gez. Ie kl. L. Marcus, en Dr. C. T. Smit. ONTSLAGEN. Infanterie. Op verzoek, eervol, wegens volbrachten diensttijd en met behoud van recht op pensioen, de kol. J. Bartelds, en de kap. B. J. Tjassens Keiser op verzoeji, eervol, met ingang van 2 Juni a.s. wegens volbrachten diensttijd en met behoud van recht op pensioen, de lt. kol. G. de Lang, en met ingang van 4 Juli a.s. de kap. A. N. A. Fauli. Artillerie. Op verzoek, eervol, met ingang van 3 Juni a.s. wegens volbrachten diensttijd en met behoud van recht op pensioen, de lt. kol. W. Segboer. Militaire administratie. Op verzoek, eervol, wegens volbrachten diensttijd en met behoud van recht op pensioen, de kap. kwm. P. Gallas op verzoek, eervol, met ingang van 2 Juni a.s. wegens volbrachten - diensttijd en met behoud van recht op pensioen, de kap. int. C. J. Smith. Geneeskundige dienst. Ter zake van lichaamsgebreken, eervol,- met ingang van 1 Junia. s. en onder toekenning van pensioen, de off. v. gez. Ie kl. G. W. A. Beijfuss en Dr. J. van der Wal. Opgenomen onder het half oudste gedeelte gedurende de maand April 1897. Infanterie. De le lts. H. Lamberts, R. T. Maidraan, W. K. J. Stoop, E. G. A. Slors, G. van Greuningen, S. IT. Schutstal van Woudenberg, L. P. J. van

Indisch Militair Tijdschrift | 1897 | | pagina 543