Genie. Op non-activiteit, wegen overcompleet in zijn rang, de kap. L. H. F. Wackers. HERSTELD. Artillerie. In activiteit boven de formatie, de kap. J. W. Hissink. INGETROKKEN. Infanterie. De overplaatsing bij bet 8e bat., van den kap. D. T. Romein; bij het 16e bat., van den maj. F. P. L. van Driel; bij het 17e bat., van den kap. D. F. Romein. Opgedragen. Om naar Nederland terug te keeren, de le It. G. Buijs. Cavalerie. Om naar Nederland terug te keeren, de le lt. Baron G. J. A. van Hardenbroek van Ammerstol. GEDETACHEERD. Infanterie. Tot Uit. October a. s. bij de reserve batterij to Batavia, de kap. C. II. van Rietschoten en de le lts. J. J. Stolk on P. A. Mollinger en bij de 5e comp. (2e bergbatterij) te Salatiga, de le lts. P. J. Spruijt en M. L. Bonse. Cavalerie. Yoor den tijd van drie maanden bij het 10e bat. Ini. de le It. C. J. van Exter. Artillerie. Voor den tijd van drie maanden bij het 10e bat. inf. do le It. II. R. Mac Gillavrij. GEMACHTIGD. Militaire Administratie: Voor de spoedige opzending naar Nederland tor bijwoning van don cursus voor den Intendance dienst aan de Hoogerc krijgsschool aldaar de le It. kwm. E. M. van Hille. BELAST. Geneeskundige dienst. Met de waarneming van 2den geneesheer bij het krankzinnigen gesticht te Buitenzorg, de off. v. gez. 2e kl. L. A. Demmers. ONTHEVEN. Cavalerie. Van de betrekking van Directeur van het rcmonte-deppt te Poerabaja, de maj. Jhr. L. J. de Villeneuve; van de betrekking van adjudant van den commandant van het Regi ment, de le It. adj. W. Groeneveld.

Indisch Militair Tijdschrift | 1897 | | pagina 549