VERLEEND. Generale Staf. zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den lt. kol. G. J. van Kooten. Infanterie. Twee jaren verlof naar Europa wegens ziekte, aan de le lts. W. Wolf, H. J. L. Homburg en B. Filet; een jaar verlof naar Europa wegens ziekte, aan den kap. G. J. Lette en de le lts. J. A. van 't Ilaaff en R. H. Berg; een jaar verlof naar Europa, wegens langdurigen dienst, aan den maj. N. ten Broek, de kaps. F. W. G. C. L. Steup, E. A. C. van Regteren en E. Kroef en aan den le It. W. W. van Gelder; Zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den kap. A. de Leur en aan don le It. G. K. F. Collard. Zes md. verlof naar Europa, wegens particuliere belangen, aan de 2e lts. J. J. Mulder en H. H. Hubenet. Artillerie. Een jaar verlof naar Europa, wegens langdurigen dienst, aan den lt. kol. M. B. Rost van Tomiingen. Zes md. verlof naar Europa, buiten bezwaar van den lande, aan don le It. A. M. Kerkkamp. Genie. Zes md. verlof naar Europa, buiten bezwaar van den lande, aan den 2e lt. W. H. Hioolen. Geneeskundige dienst. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den off. v. gez. le kl. J. J. Koumans en aan den off. v. gez. 2e kl. J. C. C. Homburg. GEWIJZIGD. Militaire Administratie. Het verleende verlof van een jaar wegens langdurigen dienst, in dat van twee jaren wegens ziekte, aan den le It. kwm. K. Musch. ONTSLAGEN. Infanterie. Op verzoek eervol, wegens volbrachten diensttijd en met behoud van recht op pensioen, de lt. kol. H Bendienen met ingang van 2 Juli a. s. de lt. kol. H. Heeres; eervol en met behoud van recht op pensioen, onder dankbetuiging voor de langdurige diensten door hem bewezen, de Generaal majoor Chef van het wapen der inf. en van de He afd. van het Departement van Oorlog M. Segov eervol ontslagen als commandant der 2e mil. afd. op Java, de Generaal majoor J. W. Stemfoort; eervol ontslagen als commandant der le roil. afd. op Java, de Gene raal majoor W. A. Schneider; eervol als milit. commandant van Celebes Menado en Timor, de lt. kol. G. II. R. Halewijn; eervol als milit. commandant van Banka, de kap, J. C. Lindgreen.

Indisch Militair Tijdschrift | 1897 | | pagina 550