600 4e Sector, idem tusschen de Kroeëng Daroe en den straalweg Eota Radja Longbatah-Lamreng 5e Sector, idem tusschen den rijweg Kota Radja Longbatah-Lamreng en de Atjehrivier; 6e Sector, idem tusschen de Atjehrivier en den straalweg Kota Radja- Roempit; 7® Sector, idem tusschen de straalwegen Kota Radja—Pakan Kroeëng Tjoet en Kota Radja Roempit. Het 3e bataljon patrouilleert in de 7® en 1® sectoren en, in afwisseling met het 15® bataljon te Kota Alam, in den 6en sector. Het 12® bataljon patrouilleert in de 2® en 3® sectoren. Het 14® bataljon patrouilleert in de 4® en 5® sectoren. Het garnizoen te Olehleh patrouilleert in de onmiddellijke omgeving der plaats en de westelijke duinstrook, zoo mogelijk tot aan de Koewala Atjeh. Het garnizoen van Lamtih, Lamdjamoe en Blang geeft een detache ment, dat de kampong Lamtih en het terrein ten zuiden en ten westen van de lagune en de Kroeëng Ning tot aan den weg Lamtih-Lamdjamoe en de trambaan afpatrouilleert. Het garnizoen van Ketapang Doewa en van Lampeneroet geeft een detachement, dat patrouilleert in het terrein tusschen de straalwegen Mandarsa Poetih Ketapang Doewa en Mandarsa Poetih Lampeneroet. Een detachement van het garnizoen Lamreng en Lambaroe doorzoekt het terrein, begrensd ten noorden door den ouden weg Longbatah Me- sigit Lampermei, ten westen door de Kroeëng Tandjong, ten zuiden en oosten door de opengekapte strook. Een detachement van het garnizoen Lampermei en Tjot Iri patrouilleert tusschen het voetpad Oleh Karang Pango, den straalweg Oleh Karang Tjot Iri en de Atjehrivier. Het garnizoen van Roempit en Boekit Karang vormt een detachement, dat het terrein tusschen de straalwegen Oleh Karang Tjot Iri en Oleh Karang Boekit Karang doorzoekt. Het garnizoen van Lamjong en Pakan Kroeëng Tjoet geeft een de tachement, dat in de terreinstrook tusschen de Titih Pandjang, de Kroeëng Tjoet en de trambaan patrouilleert. Het garnizoen van Kota Pohama doorzoekt het terrein ten noorden der lagune tot halfweg Kota Radja Bedil en het eiland in de lagune, waarover de weg naar Pakan Kroeëng Tjoet loopt. De veld bataljons geven voor den patrouilledienst, gemiddeld om den anderen dag, een compagnie. Deze rukt uit onder commando van haar commandant, die minstens twee luitenants en 60 bajonetten onder zijne bevelen moet hebben. Hetgeen aan die sterkte ontbreekt, wordt aange-

Indisch Militair Tijdschrift | 1897 | | pagina 117