681 straalweg Oleh Karang Tjot Iri en eene lijn, loopende van dit punt oaar Pango. II. Terreinen, niet in de sectoren begrepen. a. Het gebied van Merasa. n b n Mesdjid Raija (linker oever). Toekoe Bantah, voor zoover het niet begrepen is ïn de sub I omschreven sectoren. Deze drie gebieden worden afgepatrouilleerd door bevolkingspatrouilles. Eene dergelijke bevolkingspatrouille, die eene troepenafdeeling tegen komt, zal op 15 a 20 M. afstand halt houden, waarna de aanvoerder den commandant der troepen te gemoet zal gaan en zijn pas zal toonen» Voorzichtigheid wordt bij deze verkenning aanbevolen. I tI Aanwijzing der troependie in de verschillende sectoren moeten pa- trouilleeren. Van den len sector zal het gedeelte, begrepen tusschen de Titih Pandjang, de Kroeëng Tjoet en den straalweg Panteh Peiraq Pakan Kroeëng Tjoet, doorloopen worden door een vereenigd detachement van Lamjong en Pakan Kroeëng Tjoet. Het gedeelte ten noorden van de lagune en de Kroeëng Lëhën tot halfweg Ivota Radja Bedil zoomede het eiland Pohama door een detachement van Kota Pohama. Het overige gedeelte door troepen van Kota Radja. Van den 2en sector is het doorzoeken van het gedeelte, begrepen tusschen de Kroeëng Tandjoeng, de Atjehrivier en de ceintuurbaan tusschen Kroeëng TandjoeDg en Lambaroe, opgedragen aan een vereenigd detache ment van Lambaroe en Lamreng. Aan de bezettingen van Ketapang Doewa en Lampeneroet het gedeelte begrensd door de ceintuurbaan tusschen dezejposten en de straalwegen, die deze posten met Kota Radja verbinden tot daar, waar zij samenkomen nabij Lamlagang. Het overige gedeelto van dezen sector door troepen van Kota Radja. De 3e en 4e sector geheel door troepen van Kota Radja. De posten Lamtih, Lamdjainoe en Blang geven één detachement, dat door de kampong Lamtih en het terrein ten zuiden en westen van de lagune en de Kroeëng Ning patrouilleert. Het garnizoen van Olehleh patrouilleert in de omgeving der plaats en de noordoostelijk daarvan gelegen duinstrook tot aan Koewala Atjeh, een en ander in overleg met Toekoe Neq. Detachementen van Tjot Iri, Roempit en Boekit Karang zullen zich, met vermijding van de kampong's, nu en dan door het gebied van Toekoe Bantah bewegen, dit in overleg met Toekoe Bantah. Een detachement van Lampermei eindelijk zal patrouilleeren door de

Indisch Militair Tijdschrift | 1897 | | pagina 202