Gedetacheerd. Voor den tijd van zes md. bij het wapen der art. waarvan drie md. bij de 3e veldbatterij te Willem I en de overige drie md. bij de 2e berg- batterij te Salatiga, de kap. G. Nijpels. Geneeskundige dienst. Naar Soemenep, ten einde aldaar waar te nemen den civielen geneesk. dienst en den geneesk. dienst bij de Barisans, de off. van gez. 2e klasse A. J. G. van der Upwich. ONTSLAGEN. Generale staf. Ontheven van zijne detacheering bij de VII afd. van het Depart, van Oorlog (Hoofdbureau van den gen. staf), de kap. G. M. Bleckmann. Infanterie. Eervol uit zijne betrekking van instructeur bij het korps Barisans te Soemenep, de kap. S. A. Rissink. VERLEEND. Infanterie. Twee jaren verlof naar Europa wegens ziekte, aan den It. kol. D. la Peber en aan den kap. H. A. van Lookhorst; een jaar verlof naar Europa wegens langdurigen dienst, aan den leu It. S. A. Schut; zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den maj. J. H. A. Kroll, en aan de kaps. P. R. de Rochemont en C. T. A. H. Fundter; nader zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den maj. II. P. Willemstijn, en aan de kaps. Jhr. A. W. van Holthe en A. Klontje. Militaire administratie. Een jaar verlenging van verlof naar Nederland, aan den kap. int. B. C. Schuijlenburg zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den magazijnm. Ie kl. (kapitein) M. N. Beets, en aan den le It. kwm. P. J. A. A. Blokzeijl. Geneeskundige dienst. Een jaar verlof naar Europa wegens langdurigen dienst, aan den apoth. le kl. J. H. Hartmann. ONTSLAGEN. Infanterie. Op verzoek, wegens volbrachten diensttijd, eervol en met behoud van

Indisch Militair Tijdschrift | 1897 | | pagina 534