recht op pensioen, de kaps L. A. Gr. Sol, J. W. Eisma, C. J. van Griethuijsen, K. A. van der Ilart en A. C. A. Broekhoff; op verzoek, wegens volbrachten diensttijd, met ingang van 2 Augustus a. s. eervol en met behoud van recht op pensioen, de raaj. P. W. Stort en de kap. H. C. T. P. Ie Roux; eervol en met behoud van recht op pensioen, onder dankbetuiging voor de langdurige diensten door hem aan den lande bewezen, de Generaal maj. C. Deijkerhoff; eervol, als milt. commandant van Benkoelen, de kap. A. E. Kamerman; eervol, als milit. commandant van Sumatr. Oostk. de lt. kol. H. G. Willems. Genie. Op verzoek, wegens volbrachten diensttijd, met ingang van 2 Augustus a. s. eervol en met behoud van recht op pensioen, de kap. T. C. A. Yemer Militaire administratie. Op verzoek, wegens volbrachten diensttijd, met ingang van 2 Aug. a. s. eervol en met behoud van recht op pensioen, onder toekenning van den. tit. rang van maj. int. de kap int. W. J. Zwager. Geneeskundige dienst. Op verzoek, wegens volbrachten diensttijd, met ingang van 2 Augustus a. s. eervol en met behoud van recht op pensioen, de off. v. gez. Ie. kl Dr. W. F. Krch. Opgenomen onder het half oudste gedeelte gedurende de maand Juni 1897. Infanterie. Do kaps. C. F. A. H. Fundter, H. A. de Graaff, A. L. Statius Mullor, J. Stam, H. M. Baron Collot d' Escury, J. O. A. L. van Bennekom, R. G. Doorman en J. N. C. Baron van Heerdt; de le. lts. L. G. de Lagh, A. Tetenburg, C. F. A. Wagener, G. J. Timmer, C. J. F. Stakman, T. F. Eckenhausen en H. G. Post. Militaire administratie. De kaps. int. H. A. Engeringh en J. C. Palm. Opgenomen onder het een vierde oudste gedeelte gedurende de maand Juni 1897. De kaps. D. J. Ruitenbach, J. Buijs, H. J. Matthes en C. J. van Dort. Overleden. Paardenarts le. kl. S. Schilstra.

Indisch Militair Tijdschrift | 1897 | | pagina 535