6 VERLEEND. Infanterie. Twee jaren verlof naar Europa wegens ziekte, aan de kaps. H. M. Baron Collot d' Escurij, E. P. van Thiel en J. H. M. R. Kohier en aan den len It. J. J. Romswinckel; een jaar verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den le It. J. van der Scheer Zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den kap. J. G. Gerritsen en aan de le lts. F. Kilian en A. Fliers; nader zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den kap. K. W. Amiot. Artillerie. Een jaar verlof naar Europa, wegens landurigen dienst, aan den kap. G. J. Kroon. Genie. Zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den le It. G. F. Steinbuch nader zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan de kaps, M. C. Fauel en G. J. Cassa en aan den le It. L. J. R. Geene. Artillerie. Twee md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den kap. C. Nijenhuis. Militaire Administratie. Een jaar verlof naar Europa, wegens langdurigen dienst, aan den lt. kol. int. J. H. C. Vermeer; Zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den maj. int. L. C. van Berg nader zes md. verlenging van verlof naar Nederland aan den 2en lt. kwm. R. F. G. Pourchez. Geneeskundige dienst. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den off. v. gez. le kl. L. P. van der Spil; een jaar verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den off. v. gez. le kl. W. H. van Roijen een jaar verlof naar Europa, wegens langdurigen dienst, aan den off. v. gez. le kl. Dr. W. Leendertz, M. J. Kleijer, Dr. H. A. Sissingh en P. A. F. Maier; Zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den off. v. gez. 2e kl. Dr. S. F. W. van Hasselt en aan den apoth. le kl. A. Groothoff.

Indisch Militair Tijdschrift | 1897 | | pagina 541