ONTSLAGEN. Op verzoek eervol uit H. M. milit. dienst onder dankbetuiging voor de vele en gewichtige diensten door hem aan den lande bewezen, en met behoud van aanspraak op pensioen de Luitenant-Generaal, Com mandant van het Leger en Chef van het Departement van Oorlog in Nederl.-Indië J. A. Vetter. Infanterie. Terzake van lichaamsgebreken, en met behoud van recht op pensioen, de le It. J. T. ter Bruggen Hugenholtz; op verzoek, wegens ongeschiktheid voor alle milit. diensten, eervol en met behoud van recht op pensioen, de maj. J. C. R. Schenck; op verzoek, eervol, wegens volbrachten diensttijd en met behoud van recht op pensioen, de kap. D. W. F. van Langen, en met ingang van 2 September a. s. de kaps. J. Gr. Spandau en B. J. Eeckhout. Artillerie. Terzake van lichaamsgebreken, en met behoud van recht op pensioen, de kapt. H. J. van der Kooij. Geneeskundige dienst. Terzake van lichaamsgebreken, en met behoud van recht op pensioen? de off. v. gez. 2e kl. H. Braat. OVERLEDEN. le lts. inf. T. F. Eckenhausen en J. F. A. Schadee. Opgenomen onder het half oudste gedeelte gedurende de maand Juli 1897. Infanterie. Kapts. G. Reeling Brouwer, C. G. Zaadnoordijk, E. A. C. van Regteren, W. Bronkhorst, V. A. E. Godin, J. H. M. R. Kohier, B. A. A. de Vla- minck, J. van Swieten, A. A. A. Gaijmans en J. M. Tummers; le lts. J. van Leijden, H. A. Zeijlmans van Emmichoven, W. F. H. Bloemink, E. T. C. Tolhuijs, A. E. van Kappen, B. Teensma, W. P. Homan, J. W. Berenschot, M. C. Maas, J. van Goor, J. Spoel, P. C. Lenshoek, G. J. van Eijbergen, W. Wolf, D. van der Keilen, K. J. C. Rijnen, J. L. E. Franssen, B. H. Franssen, K. P. A. M. von Raesfeld Meijer, J. Willems, F. L. de Kroon, G. A. Leers, W. F. Ruempol, D. Postma, D. J. van Leer, M. F. 'Goldenberg, L. M. Keetell, E. II. Baron van' Iittersum, H. Ketting en H. J. de Klein.

Indisch Militair Tijdschrift | 1897 | | pagina 542