bij (lie van Atjeh en O., de kap. int. G. P. van der Waart van Gulik en de le Lt. kwm. A. C. F. W. de Lassasie; bij het hospït. te Semarang, de kap. kwm. P. L. van de Kasteele; bij dat te Magelang, de kap. kwm. A. P. J. van der Laaken; bij den raad van adm. der artillerie en cavalerie te Batavia, de 2e It. kwm. W. P. Veltman; bij het le dep. bat. tevens garn. te Meester-Cornelis de le lt. kwm W. Tergau. Geneeskundige dienst. Bij het hospt. te Palembang, de apoth. 2e kl. P. J. S. Soer. INGETROKKEN. Infanterie. De overplaatsing bij het 17e bat., van den kap. P. F. L. C. Lach de Bere bij het le dep. bat., van den kap. P. J. Brandenburg bij het le rekr. bat., van den kap. J. H. L. Schneiders; bij het 2e rekr. bat., van den le lt. L. Marcal; bij het garn. bat. van Palembang, van den kap. J. Brijan. Militaire administratie. De overplaatsing bij de gewestel. int. in de le mil. afd. op Java te Batavia, van den kap. kwm. A. P. J. van der Laaken. GEDETACHEERD. Cavalerie. Bij het Leger in Nederland, de le Lt. J. W. F. Herfkens; bij het Hoofdbureau van den generalen staf, de le Lt. A. M. C. J. van Exter. ONTHEVEN. Infanterie. Van zijne adjudants betrekking de le lt. A. Rijkens. Artillerie. Eervol van zijne adjudants betrekking, de le It. J. B. Doijer. Genie. Eervol van hunne adjudants betrekking, de le lts. W. R. de Greve en E. J. de Rochement. GESTELD. Werkzaam bij den Topogr. dienst opleidingsbrigade te Banjoemas, de le lt. E. J. de Rochemont. GEMACHTIGD. Tot de spoedige opzending naar Nederland, ter bijwoning van den cursus van krijgskundige studiën aan de Hoogere krijgsschool, van den le It. inf. A. C. L. de Klerck en den le lt. art. H. G. J. Smits.

Indisch Militair Tijdschrift | 1897 | | pagina 547