VERLEEND. Infanterie. Een jaar verlof naar Europa, wegens langdurigen dienst, aan den kap. J. Brij an; nader zes rad. verlenging van verlof naar Nederland, aan den kap. H. 's Graeuwen en aan de le lts. E. Kilian en J. J. Diemont. Generale staf. nader zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den kap. A. A. van der Mark. Cavalerie. Een jaar verlot naar Europa, wegens langdurigen dienst, aan den len It. J. P. Gentil. Artillerie. Een jaar verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den kap. P. J. Loijsen Dillié; Zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den kap. C. J. Ludolph neder zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan de le lts. B. de Greve en F. F. W. Kattenbuscb. Militaire administratie. Drie md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den kap. kwm. F. V. C. Engelbert van Bevervoorde; nader zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den len lt. kwm. W. L. Kraal en aan den 2en It. kwm. H. G. C. Denis. Geneeskundige dienst. Een jaar verlof naar Europa, wegens langdurigen dienst, aan den off. v. gez. le kl. C. H. Hille en aan den apoth. le kl. J. de Jong; nader zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den off. v. gez. 2e kl. C. L. Bense. Ontslagen. Op verzoek, eervol wegens volbrachten diensttijd en met behoud van recht op pensioen, de maj. W. P. Wetselaar en G. P. M. van der Noordaa, en de kaps. F. A. Gelsing en R. F. de Ravallet; op verzoek, eervol met ingang van 2 October a. s. de maj. J. C. P. Mossel op verzoek eervol wegens ongeschiktheid voor alle milit. diensten en met behoud van recht op pensioen de le It. A. E. H. Canter Visscher; ter zake van lichaamsgebreken, en met behoud van recht op pensioen de kap. F. J. Oudendal. Cavalerie. Op verzoek, eervol wegens volbrachten diensttijd en met behoud van recht op pensioen, de ritm. H. W. A. van Jeveren.

Indisch Militair Tijdschrift | 1897 | | pagina 548