INGETROKKEN. Infanterie. De overplaatsing bij het 2e dep. bat. van den maj. N. C. van Heurn; bij het garn. bat. van Palerabang te Lahat, van den maj. F. W. Everts, Milit. Administratie. De overplaatsing bij de gewestel. int. van Atjeh en O., van den kapt. kwm. O. F. Reimmann; bij die van Atjeh en O., van den kapt. int. G. P. van der Waart van Gnlik, VERLEEND. Infanterie. Een jaar verlof naar Europa wegens langdurigen dienst, aan den kapt, W. H. Bueninck en den len It. J. F. Daams; zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan de kapts. A. K. A. Gijsberti Ilodenpijl en E. W. J. de Beijer en den len It. E. C. van der Heijden; nader zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den lt. kol. P. D. W. Wilken en den kapt. J. F. Schilham. Genie. Nader zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den kap, W. F. Batenburg. Militaire administratie. Twee jaren verlof naar Europa wegens ziekte, aan den len lt. kwm. J. B. Plas; zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den len lt. kwm. J. A. Wilkens. Geneeskundige dienst. Nader zes md. verlenging van verlof naar Nederland aan de off, v. gez. Ie kl. C. F. Smit en L. Marcus. ONTSLAGEN. Generale staf. Op verzoek, eervol, wegens volbrachten diensttijd en met behoud van recht op pensioen, onder dankbetuiging voor de door hem bij den Topo- graphischen dienst bewezen diensten, de lt. kol. H. D. H. Bosboom. Infanterie. Op verzoek, eervol, wegens ongeschiktheid voor alle milit. diensten, en met behoud van recht op pensioen, de kap. M W. Thijssen; als milit. commandant der Lamp. districten, de kap. W. C. Schreijner. Militaire Administratie. Eervol ter zake van lichaamsgebreken, met behoud van recht op pen sioen, de le lt. kwm. F. A. von Balluseck.

Indisch Militair Tijdschrift | 1897 | | pagina 553