4 gez. 2e kl. C. L. van Steeden, en te Willem I, de off. v. gez. 2e kl. J. H. P. van Kerkhoff; bij dien van Amboina en Ternate, hospit. te Banda de off. v. gez. Ie kl. J. Schijfsma; bij dien van de Wester afd. v. Borneo, garn. te Sambas, de off. v. gez. 2e kl. C. J. van Patten; bij dien van Atjeh en 0., de off. v. gez. lo kl. J. F. Tulleners, W. J. van Haeften en de off. v. gez. 2e kl. W. J. van der Min; bij dien van Benkoelen, de off. v. gez. Ie kl. P. J. Binders bij het hospit. te Banda, de off. v. gez. Ie kl. J. Vollema. GESTELD. Infanterie. Op non-activiteit wegens overcompleet in zijn rang, de le It. H. J. W. G. Aussems. HERSTELD. In activiteit, de le It. H. J. W. O. Aussems. AANGEWEZEN. Om dienst te doen bij de koloniale reserve, de kap. J. F. Schilham. Artillerie. Om dienst te doen bij de reconvalescenten afd. der koloniale reserve, de ie It. Jhr. J. Wichers. INGETROKKEN. Departement van Oorlog. De plaatsing bij de Ve at'd. (Hoofdbureau der milit. adm.) van den maj int. J. H. de Sauvage. Infanterie. Do overplaatsing bij het 2e bat., van den 2e It. J. Prager; bij het 2e depot bat., van den kap. P. II. Bodcmeijor. Milit ure administratie. De overplaatsing bij de gewestel. int. van Atjeh en O., van den 2en lt. kwm. J. W. Visser; bij het garn. te Padang Pandjang, van den 2e It. kwm. H. van der Palm. Geneeskundige dienst. De overplaatsing bij den gewestel. en plaatsel. geneeskundigen dienst in de 2e milit. at'd. op Java hospit. te Semarang, van don off. v. gez. le kl. J. F. Tulleners. VERLEEND. Infanterie. Di'ie jaren verlenging van detacheering aan den le It. W. van Bakel;

Indisch Militair Tijdschrift | 1897 | | pagina 565