Inhouds-opgave. Raadgever veor hen. die de fotografie beoefenen, Raar het Duitsch van Ludwig David door P. J. G-. Nell, am. fot. te 's Gravenhage. 2de veel vermeerderde druk. Apeldoorn. Laurens Hansmablz. 221. Geschiedenis van het Korps Genietroepen van het leger iü Oost-Indië door E. Mareella, majoor der Genie. Batavia G Kolff en Co. 1897223. Staatsalmanak voor liet Koninkrijk der Nederlanden 1898. 's Gravenhage. Martinus Nijhoff. Utrecht. J. G. Broese 1897225. Catalogus van de bibliotheek van het Departement van Oorlog. Batavia. Landsdrukkerij. 1897 225. De Militaire Spectator. Tijdschrift voor het leger in Nederland en dat in de overzeesche bezittingen. Onder hoofdredactie van G. J. C. A. Pop, kapitein van den Generalen Staf. Nieuwe serie67ste jaar gang.Haarlem. De Erven Loosjes. 1898. 304. Overzichtskaart van Groot Atjeh cn aangrenzende kuststaten. Schaal 1:200000. Samengesteld op het Topographisch Bureau te Batavia. Januari 1898. 304. Yleesehvergiftiging, haar oorzaak en haar bestrijding door Dr. Fr. Basenau. Amsterdam. H. Eisendraht. 305. Gids voor officieren en onderofficieren van het Neder- landsch-Indische Leger bij de beoefening en toepassing van het militair recht; door kapitein P. J. Brandenburg. Albrecht en Co. Batavia„385. Hygiënische Bladen, populair maandschrift voor practi- sche en toegepaste gezondheidsleer; onder redactie van Dr. G. ~W. S. Lingbeek te Leiden. F. van Rossen. Amsterdam465. Het theoretisch onderricht van den Recruut bij de Infanterie. In vragen en antwoorden. Handleiding voor onderofficieren en korporaals bij het houden van theorieën door P. J. Brandenburg, Kapitein der Infanterie. Derde herziene druk. Djokjakarta. Firma H. Buning 1898465. Historisch overzicht van het bestaan der Militaire School te Meester Cornelis (N. I.) (October 1852-Juli 1896). Samengesteld door J. J. Verwijnen, Kapitein- kwartiermeester, oud-instructeur van de Militaire School. Haarlem. De Erven Loosjes. Samarang G. C. T. van Dorp Co467. Stenografie en Machineschrift. Gratis brochure door J. L. Wéry, Leeraar in de Stenografie. Centraal bureau voor Stenografie, 's Gravenhage. 1897. 468. Geschiedenis van het 124ste Regiment infanterie van linie onder keizer Napoleon I. Onder toezicht van den chef van den Generalen Staf bewerkt door F. H. A. Sabron, Majoor van den Generalen Staf. Breda.

Indisch Militair Tijdschrift | 1898 | | pagina 10