Red. 1896. 1890. 1896. 1896. 1898. 1898. 481 P. Staathuishoudkunde en Statistiek waaronder landelij ke en cultuurstelsels). 24/1. KempP. H. van der. Handboek tot de kennis van 'slands zoutmiddel in Nederlandsch-Indië. Eene economisch- historische studie1894. Q. Geschiedenis, Algemeene- en Militaire aardrijkskunde, Taal, land- en volkenkunde. 59/1. Schmeltz, Dr. J. D. E. Ethnographische Musea in Mid den-Europa. Verslag eene studiereis 19 Mei 31 Juli 1895 -89/1. Foreman, John. The Philippine Islands. A historical, geographical, ethnographical, social and commercial sketch of the Philippine Archipelago and its political Dependencies. Met een kaart 174/1. Castries, Le comte Henry de. L' Islam. Impressions et etudes 286/1. Dissel, J. van. Maleische chrestomathie 313/1. Pidiëstreek. Gegevens betreffende deten dienste van de officieren, die aan de expeditie deelnemen. Uit gegeven op last van het Departement van Oorlog. Batavia 375/1. Bose, C. M. E. R. C. von. Een en ander over het eiland Amboina BERICHT. Uitgevers en redactie van dit tijdschrift stellen z'ch voor om ter gele genheid van de troonsbestijging van Hare Majesteit, onze geliefde en geëer biedigde Koningin Willielmiua een feestnummer uit te geven, dat zoowel door vorm als inhoud zal uitmunten. Tot verwezenlijking van dit doel roepen wij, geachte lezers, Uw aller medewerking in. Zend ons een groote hoeveelheid korte bijdragen, opdat een ruime keuze ons in staat stelle het orgaan van het Indische Leger op een waardige wijze uiting te doen geven aan de gevoelens, die ons allen in het vooruitzicht van de aanstaaude September dagen bezielen. CORRESPONDENTIE. le Luitenant der Infanterie F. J. P. Sachse Segli. "Wellicht in de volgende aflevering, anders zoo spoedig mogelijk. le Luitenant der Infanterie A. W. E. Weijerman. 's-Gravenhage. Om standig zullen wij U over uw artikel schrijven.

Indisch Militair Tijdschrift | 1898 | | pagina 494