Artillerie. bij het garn. bat. van Sumatr. Oostk. van den le It. W. Scherpcnhujjzen. OPGEDRAGEN. Om naar Nederland terug te keeren, aan den le It. P. Baron Lewe van Middelstum. ONTHEVEN. Van zjjne adjudauts betrekking, de 1" It. adj. P. A. H. Heidens; van zijne detacheering bij den Topographischen dienst, de lu It. J. J. M. Hagemau. Genie. Van zijne plaatsing bij de Triangulatie brigade, de kap. L. H. F. Wackers. VERLEEND. Infanterie. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte aan den maj. A. E. N. B. Otken, aan den kap. J. Spaan en aan den 2°. It. C. H. van Ingen; een jaar verlof naar Europa, wegens langdurigen dienst, aan den kap. J. ützmann; zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den maj. J. H. A. Kroll, aan den kap. L. F. Schroder en aan den l<sn It. E. S. deKlerck; een md. aan den le It. F. II. ter Heulen; drie jaren verlenging van detacheering aan den len It. H. J. Klein; een jaar aan den 2eu It. G. J. D. Bauduin. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den lte It. A. G. van Os; een jaar verlof naar Europa, wegens laugdurigen dienst, aan den 1° It. G. C. A. Dijk. Militaire administratie. Zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den kap. kwm. S. Spree; nader zes md. aan den magazijnm. lö kl. (kapitein), M. N. Beets. Geneeskundige dienst. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den off. v. gez. le kl. J. Hellema en aan den paardenarts le kl. J. de Jongh een jaar verlof naar Europa, wegens langdurigen dienst, aan den off. v. gez. le kl. P. van Vliet; Zes md. verlenging van verlof naar Nederland, aan den apoth. 1° kl. A. F. de Wolff. ONTSLAGEN. Infanterie. Ter zake van lichaamsgebreken en met behoud van recht op pensioen, do kaps. R. van Wijk en A. de Leur;

Indisch Militair Tijdschrift | 1898 | | pagina 515