5 INGETROKKEN. Genie. De overplaatsing bij den geniedienst te Soerabaja van den le It. G. U. Renesse van Duivenbode. VERLEEND. Generale Staf. Zes md. verlenging van verlof, aan don maj J. A. P. Grovers. Infanterie. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan de kaps. E H. Uhlenbeck en G. J. A. Webb; en aan de 1° lts. W. H Hage, T. C Mets en G. van Greuningen Zes md. verlenging van verlof, aan den lt. kol P. D. W. Wilken, de kaps. M. A. van Heekeren, J. Buijs en A. W. van der Pauwert, en aan den 1° It J. A. van 't Haaff. Cavalerie. Zes md. verlenging van verlof, aan den 1° It. J. W. F. Herfkeris. Artillerie. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den le It. J. II. C. Castens Zes md. verlenging van verlof, aan den lt. kol M. B. Rost van Ton ningen. Genie. Twee jaren verlof naar Europa, aan den kap. N. Plantinga, en aan den le It. W. A. C Gout Militaire administratie. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den kap. int. A. G. Kempees Zes md. verlenging van verlof, aan den kap. int. J. E. van Scliaik, en aan den I6 lt. kwm. K. Musch. Geneeskundige dienst. Zes md. verlenging van verlof, aan den off. v. gez. le kl. Dr. C. Winckler. Met verlof vertrokken. maj. inf. A. E. Kamerman, kap. inf. L. A. Ferguson, le It. inf. A" A. C. Strandes, kaps. art. M. G. J. Kempers en J. J. van Leeuwen, maj- genie H. B. Seheuer, kap. genie N. Plantenga en l6 lt. genie W. A- C. Gout, kap. int. A. G. Kempees en magazm. 1° kl. (kapitein) Y. W- J. van der Linden en de off. v. gez 2e kl. P. II. Schoonheid. GEPENSIONNEERD Infanterie lt. kol. C. J Laceulle, kaps. A. Jonker, P. A. Zweedijk, L Labotz met ingang van 2 Juli a. s. en A. A. van der Mark, onder toekenning van den titulairen rang van majoor.

Indisch Militair Tijdschrift | 1898 | | pagina 546