4 - Gedetacheerd. Bij het Hoofdbureau van den gen. staf, de 1" It. H. L. Bensc. Opgedragen. Om naar Nederland terug te keeren, aan den kap. F. W. O. Nieuwland. Gemachtigd. Voor de spoedige opzending naar Nederland, ter bijwoning van den cursus aan de Hoogere krijgsschool aldaar, van de 2° It. kwms G Fer guson en J. H. A. van de Water. Ontheven. Eervol als instructeur der barisan te Pamakasan, de kap. F W. H Tuinenburg. Ingetrokken. De overplaatsing bij het 13e bat., van den 1° It. H. W. Roebij- bij het garn. bat. van Palembang, van den 1° It. M. H. M. Leclercq. VERLEEND. Generale Staf. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den kap. V. E J Muijlwijk. Infanterie. Twee jaren verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den kap. G. W. Honigh- een jaar wegens ziekte, aan den kap. P. Bodemeijer zes md. verlenging van verlof, aan den kap. S. A. Schut en aan do 1°. lts. F. Franssen, D. van der Keilen en R. H. Berg. Cavalerie Twee jaar verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den PGt.R. J. van Soolen. Geneeskundige dienst. Twee jaar verlof naar Europa, wegens ziekte, aan de off. v. soz. 1° ld J. Pollak en D. D. Buchler; zes md. verlenging van verlof, aan de off. v. gez. le kl. H. van Roijcn M. J. Kleijer, H. A. Sissingh en F. L. M. Schut. GEPENSIONNEERD. Infanterie Eervol op verzoek, de maj. F. W. Everts en do kap. L. P. F Schimpf en met ingang van 2 Juli a. s. de kaps. S. C. van Ilattum en C. F. van den Ende. Genie. Ter zake van lichaamsgebreken, eervol, do kap. M. C. Fauel. Militaire administratie. Ter zake van lichaamsgebreken, eervol, do le It. kwm. W, L. Kraal.

Indisch Militair Tijdschrift | 1898 | | pagina 551