N HOU DSOPGAVE. oorwoord van Z. E. den Luitenant Generaal L. Swart, Com mandant van het Ned.-Ind. legerblz j Inleidend woord van de redactieblz jp Feestmarsch; gecomponeerd door A. Gleiciimann, kapelmeester van liet 18dc Bataljon Infanteriebiz. 1 31 Augustus lb37door A. W. F. Idenburg, kapitein van den Generalen Staf, adjudant van Z. E. den Commandant van het leSerbiz. 3 Onze Koninginnen en het Nederlandsch-Indische leger; door H. P. Willemstijn, majoor van den Generalen Staf biz. 10 Moriamur pro Regina nostra; door A. H. W. Scheuer, Kolonel der Infanterieblz 13 Bijdrage van J. R. Jacobs, Luitenant kolonel der Infanterie biz. 14 Geachte Redacteur, bijdrage van Generaal Majoor J. W. Stem- FOORT1 - blz. lo Aan H. M. Koningin Emma; door Sr Anoeblz. 18 Een bloemlezing uit de dagorders van het Nederlandsch-Indische leger door C. Tblz. 19 Bijdrage van T. J. A. Molenaar, kapitein intendant blz. 31 Dettmeijer's woord; door Klewangblz. 32 Bijdrage van een Indisch Cavalerie-Officierblz. 34 Bijdrage van Mangkoe Nagara, Kolonel Commandant van het Mangkoe Kagaransche Legioenblz. 36 Bijdrage van Raden Ario Majang Koro, Commandant der Barisan van Bangkalan, met naschrift van de redactieblz. 37 Bijdrage van Pangeran Arija Pakoe Nata Ningrat, kolonel ,titulairblz. 40 Bijdrage van Raden Arija Soeraning Prang, Luitenant-kolonel titulair43 Bijdiage van Raden Arija Tjitra Ivoesoema, Majoor Commandant der Barisan van Soemenepblz. 45 Bijdrage van Raden1 Arija Soemo di Poetro, Majoor Comman dant der Barisan van Pamekassanblz. 47 6 September 1898door A. S. Carpentier Altixg, predikant blz. 48 II: I

Indisch Militair Tijdschrift | 1898 | | pagina 131