229 geëvacueerd worden, behoeven niet naar Segli, maar kunnen op hunne bodems terugkeeren. De bevelhebber ivg.) van Heutsz. Yan Pang Sawang kwam intusschen bericht, dat de vijand uit zijn gebied verdwenen was en dat hij alle versterkingen had bezet of geslecht. In Blang Pandjang was de bevolking reeds gedeeltelijk teruggekeerd en had zich aan zijn gezag onderworpen. Harschbevel voor den len October. Poelau Tjibrik, 30998. 4 uur N M. Morgen om 7 uur Y.M. wordt opgerukt in Zuidelijke richting langs beide oevers der Kroeng Manei. Marechaussee en 14deBat™. langs den linker-, overige troepen langs den rechteroever. Doel van den tocht is Awih Getah in Pasangan aan de Kroeng Tamboe. Nader zal worden aangegeven op welke hoogte de troepen van den rechteroever zullen overgaan op den linkeroever. De cavalerie kan een peloton op den linkeroever doen overgaan, zoodra dit mogelijk blijkt en gaat verder aan beide oevers zelfstandig vooruit. Marschorde troepen rechteroever VoorhoedeLandingsdivisie met sectie genietroepen. Hoofdcolonne: Een comp16. 2de Bat™. Artillerie met sectie genietroepen. Twee compien. 2de Bat™ Trein. AchterhoedeEen compie. 2de Bat™ Troepen linkeroever. Voorhoede: Marechaussee. Hoofdcolonne: Achterhoede Berichten van den vijand: In geheel Pasangan kan op tegenstand gerekend worden. De koelies bestemd voor het dragen van reserve-munitie (8 per comp16., 12 voor de marechaussee) om o uur ter beschikking van oen algemeenen trein tot het dragen van vivres. 14de Bat™.

Indisch Militair Tijdschrift | 1899 | | pagina 243