704 leden eene maandelijksche contributie van f 0.50 's maands worden geheven. Artikel 5. Het bestuur zal bestaan uit een president, een secretaris en een penningmeester en wordt uit de gewone leden, te Batavia in garni zoen, telkens voor één jaar door de gewone leden bij meerderheid van stemmen gekozen. Aftredende bestuursleden zijn herkiesbaar. Tusschentijdsche vaca tures worden door de overige bestuursleden uit de leden aangevuld. Artikel 6. Het bestuur beheert de vereeniging en neemt alle maatregelen, die bevorderljjk zijn voor het bereiken van het doel en die noodig zijn voor het slagen der oefeningen. Artikel 7. Aan den president is de algemeene leiding der oefeningen opgedragen. Artikel 8. De secretaris is belast met de correspondentie en het aanhouden der nctulen van de vergaderingen. Daartoe worden door hem een brieven- en een notulenboek aange houden. Artikel 9. De penningmeester int de contributiën en beheert de gelden der vereeniging. Artikel 10. Bestuursvergaderingen worden door den president uitgeschreven. Artikel 11. Eenmaal 'sjaars in de maand Januari zal eene Algemeene Ver gadering worden gehouden ter verkiezing van een nieuw bestuur tegelijk zal dan door den aftredenden penningmeester rekening en verantwoording worden afgelegd omtrent zijn financieel beheer. Artikel 12. Algemeene vergaderingen zullen verder gehouden worden, wanneer het bestuur dit noodig oordeelt of wanneer minstens 1/8 der gewone leden daartoe schriftelijk het verzoek tot het bestuur richt. Artikel 13. Plaats en uur van algemeene vergaderingen, alsmede de punten

Indisch Militair Tijdschrift | 1899 | | pagina 176