l\LEiDE\D WOORD. Den lezers van het tijdschrift, die ook aan de bescheiden rubriek „Correspondentie" hun aandacht wijdeD, zal het getroffen hebben, hoe herhaaldelijk wij vele onzer medewerkers moesten mededeelen, dat de door hen ingezonden artikelen voorloopig wegens gebrek aan plaatsruimte" moesten blijven liggen. Moge dit verschijnsel in alge- meenen zin voor een redactie verbljjdend heeten, het wijst er n.l. op, dat zij bij de vervulling van haar taak trouwen steun van haar medewerkers ondervindt, aan de andere zijde is het toch hoogst onaangenaam het aangeboden werk zoo lang ongeplaatst te moeten laten. Zulks toch kan aan de actualiteit van het behandelde onder werp schaden, wekt allicht ontevredenheid bij de medewerkers op en zou dientengevolge oorzaak kunnen worden, dat die medewer king ging verflauwen. Het was daarom, dat de redactie het verzoek tot de uitgevers richtte om een extra aflevering het licht te doen zien, aan welk ver zoek de firma Gr. Kolff en Co., niettegenstaande de daaruit voor haar voortvloeiende belangrijke uitgaven, onmiddellijk bereid was te voldoen. Wij hopen, dat de pogingen door uitgevers en redactie in het werk gesteld om het tijdschrift zooveel mogelijk aan zijn doel te doen beantwoorden, bij onze lezers de zoo noodige waardeering mogen vin den, dat zij het getal abonnés op het tijdschrift zullen doen stijgen en dat zij er het hunne toe zullen bijdragen om der redactie voort durend die medewerking te verleenen, welke zij in den laatsten tijd mocht ondervinden. In het bijzonder verzoeken wij om stof voor onze rubriek „Wenken voor de Practijk." Red. Dl. II, 1899.

Indisch Militair Tijdschrift | 1899 | | pagina 213