750 ingeleverd; de compies.-commdt. ontvangt daarvoor het betrekkelijk bruikleenbewijs terug. De kwartiermeester sluit tot en met den dag vóór dien der over gave af: a. Het uitbetalingsboek. b. De schuldrekening van elk man in de controle, (model 1°). c. De aanteekening en afrekening van vivres en fourages (model lf), op de wijze als onder het hoofd „Tiende afdeeling hiervoren wera aangegeven. d. De aantooning van gelden, vivres en fourages, (in Art. 82 hier voren omschreven). e. De folio's in de controle der bespaarde gelden van de vertrek kende deelhebbers. Hij rekent vervolgens met den compagnies-commandant af en maakt do volgende stukken op: 1. Een certificaat ophouding van betaling, (volgens model N°. 89). 2. Een opgave van de militairen, die gelden in het spaarfonds heb ben, met duidelijke specificatie, ingericht volgens model N°. 40. De duplicaat expeditie van deze bescheiden worden den compies.- commdb medegegeven tot afgifte aan den betrokken kwartiermeester, terwijl de origineele, alsmede de administratie- en uitbetalingsboeken over het loopend- en het laatstvoorgaand jaar en de spaarboekjes rechtstreeks aan de betrokken administratie toegezonden worden. Het in de overige artikels dezer afdeeling voorgeschrevene kan met eene kleine wijziging van kracht blijven. ZEVENTIENDE AFDEELING. De administratie over de bij vertrek op expeditie of excursie van een of meer korpsen op te richten depot-compagnie wordt op gelijke wijze gevoerd, als hiervoren voor de gewone compagnieën van een korps werd omschreven. De verschillende opgaven, betrekking hebbende op de inhouding en uitbetaling van delegatiegelden, worden door den kwartiermees ter van het korps of garnizoen, waarbij die compagnie is ingedeeld, opgemaakt. Ook de detachementen marine, bedoeld in de artikelen 188 en 189,

Indisch Militair Tijdschrift | 1899 | | pagina 230