771 Roval Malta Engineers West-India Engineers. Eenige korpsen ter Westkust van Afrika, nl. de Gold Coast Constabulary, de Lagos Haussa's en de Sierra Leone Frontier Force, bestaan uit Haussa's en gewapende burgerpolitie. De manschappen worden voor 6 jaar aangeworven. Zij worden gecommandeerd door Engeleche officieren, terwijl de kosten gedragen worden gedeeltelijk door het moederland, gedeeltelijk door de betrokken kolonie. Tot de koloniale rijkstroepen worden nog gerekend de drie volgende korpsen 1, de Cyprus Native Armed Police, een half-militair korps, ge deeltelijk bereden, staande onder de orders van den Hoogen Com missaris van Cyprus. De uniform is van hetzelfde model als die der Turksche „Zaptieh"; 2, de Malay States Guides and Armed Police, gelegerd in de Straits Settlements. De Guides zijn Sikhs en de Armed Police, gedeeltelijk Europeanen, gedeeltelijk Sikhs; 3, de Hong-Kong Armed Police Force, bestaande uit Sikhs, Europeanen en Chineezen. Nog dient opgemerkt te worden, dat de koloniale rijkstroepen „staande" troepen zijn. De koloniën met zelfbestuur hebben over het algemeen legers, uit de verschillende wapens en diensten bestaande, waarvan een kleine kern, veelal artillerie, permanent is; de rest bestaat uit volunteers of militia of beide. In de Australische koloniën worden de volunteers gedeeltelijk bezoldigd. Deze troepen zijn geheel buiten het verband van elk leger buiten de kolonie en ressorteeren uitslui tend onder de koloniale autoriteiten. Canada. Canada heeft een eigen leger, bestaande uit 1, een permanente macht van 4 compagnieën infanterie, 3 batterijen (veld- en vestingartillerie) en 2 pelotons 1) cava lerie. De officieren zijn afkomstig van de militaire school te Kingston; 1) Het woord „troop" is hier door peloton vertaald. Een troop is een onderdeel van een squadron; 2 troops vormen te zamen een squadron [eskadron].

Indisch Militair Tijdschrift | 1899 | | pagina 251