door A. W. Groote, Amsterdam, S. L. vanLooy. 1 Leerboek voor het uitgebreid onderricht aan het kader der Vesting-Artillerie, in het bijzonder voor de opleiding van onderofficieren, bestemd om zoo noodig de plaats van een luitenant te vervullen, het Reservekader, alsook voor de officieren der Artillerie-schutterij; door K. E. Oudendijk, 2e. luit. der Vesting-Artillerie (W. E. J. Tjeenk Willink, Zwolle) Indische militaire belangen IV. De besprekingen van de in de «Indische Gids" van Juli en Augustus 1899 voorkomende artikelen over een samensmel ting van de officierskaders in Nederland en Indië. Overgedrukt uit de Indische Gids. Maartaflevering 190 0 Nog eens de reorganisatie onzer zeemacht Een vervolg; door W. M. Engelberts. Met drie platen. L. J. Veen. Amsterdam. 1899 Voor de practijk. Voorschot op reisdeclaratie; door Verlofganger. Disciplinaire straffen; door Verlofganger. Een vraag; door Verlofganger Een pet voor de onderofficierendoor C Scheiding van bereden en niet bereden artillerie; door C Nummeren van helmhoeden; doorSlagpin. Maandmenus; door Bram De dubbele knal bij de nieuwe geweren door Si-Anoe. Opleiding van de ambtenaren van binnenlandscli bestuur aan de K. M. A.door Si-Anoe. Uitroeiing van alang-alang in ijzerdraadversper ringen; door A. K Verwijderen van sawahwatervlekken uit nieuw leder van harnachementendoor A K Formules voor het nieuwe geweer; door X. Engelsehe troepen naar Zuid-Afrikadoor C. Vizieren voor gezamenlijke vuren en gevechtsoefe ningen door Si-Anoe Snelvuur; door Si-Anoe Folieeren en parafeerendoor Si-Anoe Onze schrijvers; door Si-Anoe Aflossing van Atjeh van officieren, wier gezin zich in Nederland bevindt Dienstexpiratiestaten; door G1 Tijdstip van contributie der huwelijkscontributie; door L Premiën bij het schietendoor Si-Anoe

Indisch Militair Tijdschrift | 1900 | | pagina 13