- 1 - in onzen tijd herhaaldelijk gesmaald op de verrichtingen van de Nederl. troepen. (M. S. No. 1.) England und Transvaal. Vervolg. (M. Woch. No. 3.) Het aandeel der marine in de verdediging van de citadel van Antwerpen. (Mar. afl. 7.) Die K&mpfe Italiens gegen Abessinien. 1894 1896. (Str. No. 1.) Die Belagerung von Ladysmith. Van den oorlogscorrespon dent der Times. (Sir. No. 1.) XX. Biographie. Necrologie. Herinneringsfeesten. Ge denkdagen, Korpsgeschiedenissen. Britsche aan voerders in Zuid-Afrika. Waardeerende schets der voornaamste Britsche aanvoerders op het oorlogsterrein. (M. G. afl. 1.) Marlborough. VI. The campaigns of 1707— 1708. Almanza-Oudenarde-Lille. (U. S. M. Jan.) Hannibal and Rome. S. M. Jan.) Histoire de l'infanterie en France. Vervolg (R d. I. Jan.) Feldmarschall-Lieutenant Baron Franz Uchatius (Str. No. 1.) XXII. Geschiedenis. Aardrijkskunde. Land en volken kunde. Atjeh-Mei 1897-Sept. 1899; door Toekoe Mohsin. Een gunstig oordeel over den tegenwoordigen toestand. (I. G. Jan.) De commissiën van den Schout bij nacht C. J. Wolterbeek naar Malakka en Riouw in Juli- December 1818 en Februari-April 1820. Met aanteekeningen door P. H. van der Kemp. (B. T. afl. I.) Bijdrage tot de kennis der Oud-Javaansche letter kunde, door Dr. H. H. Juijnboll. (B. T. afl. 1.) Bijgeloof in de Preanger- Regentschappen. Met aanteekeningen door J. Habbema. (B. T. afl. 1.) De Mapia eilanden. Mededeelingen van Prof. Heeres in het Kon. Aardr. Genootschap. (T. N. I. Jan.) XXIII. Staatkunde en staatsrecht. Staathuishoudkunde. Statistiek. Volkstellingen op Java en Madura. Voorstel wijziging te brengen in de methode van telling. (T. B. B. afl. 2.) De postspaarbank in Oost-Indië. Naar aanleiding van het eerste jaarverslag. (T. N. I. Jan.) De Indische begrooting voor 1900 in de Eerste Kamer. (T. N. I. Jan.) XXIV. Diverse onderwerpen. Officieele bezoeken aan wal in de koloniën bij aankomst. Een préséance' quaestie, (Mar. afl. 7.)

Indisch Militair Tijdschrift | 1900 | | pagina 579