2 7 Sprokkelingen; door FelixBiz. 316 Ingezonden. Het gedenkteeken op het graf van wijlen den len luitenant der Infanterie H. M. Yis. Ridder der M. W. O. 4e klasse322 Een ontwerp van nieuw materieel voor de Bereden Artillerie; door C333 en 401 De wet houdende instelling van de Militaire Wil- lems-orde; door G. Nypels377 Samensmelting der officierskaders. Geen verbete ring en geen bezuiniging; door een gepension- neerd Indisch hoofdofficier379 Geachte Slagpin door Medestander387 Voeding en dagverblijf voor het militair bedienings personeel in de hospitalen; door Adam. 390 De afstandsrit Salatiga-Bataviadoor H. Philippi. 433 Patrouille-commando's; door C450 Het strafdetachementdoor Petrus. 458 Een en ander over de zorg voor zieken in de ka zerne; door Dr. F. W. van Haeften. 463 Sprokkelingen III; door Felix«467 J boekbeschouwingen. Maleisehe taal. Eerste stuk. Overzicht der Gram matica; door C. Spat, Eerste luitenant der In fanterie, leeraar aan de Koninklijke Militaire Academie„152 De Maleisehe soldatenkrant „Soerat Chabar Sol- dadoe" Uitgave van Albrecht Co., te Batavia; door een vriend van Amboineezen en inlanders. 156 Guide a travers la section des Indes néerlandaises. Groupe XVII (Colonisation). Publié avec l'auto- risation de M. Ie ministre du commerce, de l'in- dustrie, des postes et des télégraphes de la Ré- publique frangaise, datée du 17 Novembre 1899. La Haye 1900 237 Te velde en in het garnizoen; door J. R. Jacobs, Ridder der Militaire Willemsorde en der Orde van Oranje Nassau, oud luitenant-kolonel der Infanterie van het Nederlandsch-Indische leger. Amersfoort, G. J. Slothouwer238 Indische militaire belangen. Slot. De besprekingen van de in „De Indische Gids" van Juli en Au gustus 1899 voorkomende artikelen over een

Indisch Militair Tijdschrift | 1900 | | pagina 10